K TELEVIZORU PHILIPS NA 60 DNŮ ZDARMA T-MOBILE TV GO

Zajímavou nabídku přichystal Philips ve spolupráci s T-Mobile. Každý, kdo si pořídí vybraný televizor značky Philips s operačním systémem Android TV, získá na dva měsíce zdarma T-Mobile TV GO s programovým balíčkem MAX. Stačí si jen do televizoru nainstalovat aplikaci T-Mobile TV GO a vychutnat si 121 programů, z toho 63 v HD kvalitě.

Nabídka platí od 26. října do 31. prosince 2020. Po nákupu jednoho z modelů TV Philips s operačním systémemem Android TV, které jsou zařazeny do akce, se zákazník zaregistruje na stránkách https://tvdoma.cz/. Poté dostane poukaz na aktivaci programového balíčku MAX v rámci T-Mobile TV GO. Po jednoduché registraci si může 60 dnů vyzkoušet to nejlepší z programové nabídky T-Mobile televize. A samozřejmě přímo v televizoru, stačí si jen stáhnout aplikaci T-Mobile TV GO. Žádný modem, set-top box, propojování počítače. Stačí jen televizor Philips připojený k internetu

Balíček MAX přináší 121 programů pro celou rodinu. Sportovní fanoušci ocení ten nejlepší fotbal z britských ostrovů, španělské La Ligy, německé Bundesligy či italské Série A. Milovníci přírody jistě jistě nepřehlédnou dokumentární kanál BBC Earth, který exkluzivně v České republice přináší T-Mobile. Více o T-Mobile TV GO na https://www.t-mobile.cz/tvgo/aplikace

 
O společnosti

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,3 milionu zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu, provozuje již více než 1 042 5G vysílačů a svou sítí páté generace pokrývá 21 % obyvatel ČR. Jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka také budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.

Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.

T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou z priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. Kromě naplňování konkrétních cílů v rámci iniciativy Green Deal se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje i na zmírnění digitální propasti a mentální wellbeing a podporu společensky zodpovědných aktivit. Vůči společnosti jako celku pak přijal auditovatelný závazek, že do konce roku 2024 budou mít jeho CSR aktivity přímý dopad na 555 200 jedinců. Společnost cíleně podporuje neziskové organizace i jednotlivce, pomáhá při mimořádných událostech a její zaměstnanci se pravidelně zapojují do řady dobrovolnických aktivit po celé ČR.
T-Mobile je členem národní sítě UN Global Compact a její služby byly již potřetí hodnoceny jako nejlepší v Best-in-test UMLAUT (dříve P3).

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz

X