KAŽDÝ PÁTEK MÁTE V APCE DÁREK

Po velkém úspěchu adventního kalendáře se bude v aplikaci Můj T-Mobile zase nadělovat. Na první várku dárků se mohou uživatelé těšit již tento, valentýnský pátek, 14. února. Čeká na ně hned 10 vybraných romantických uvítacích tónů zdarma.

Čekání na jaro si mohou zákazníci zpříjemnit s aplikací Můj T-Mobile. Doporučujeme zkontrolovat nabídku v apce alespoň jednou týdně, třeba si nastavit upozornění do kalendáře. V únoru totiž nabídne operátor každý pátek zajímavý dárek. Ať už se bude jednat o vybrané služby zdarma či zajímavé slevy na produkty T-Mobile nebo od partnerů.

Mobilní apku Můj T-Mobile využívalo na konci loňského roku téměř 1,2 milionu zákazníků T-Mobile, přičemž počet služeb spravovaných v aplikaci překonal ve stejném období už hranici 1,5 milionu. 

Lewis Capaldi - Someone You Loved
Whitney Houston - I Will Always Love You
Selena Gomez - Lose You To Love Me
Ellie Goulding - Love Me Like You Do
Bruno Mars - Just The Way You Are
Hozier - Take Me To Church
Mandrage - Šrouby a matice
Kryštof - Ty a já
Lenka Filipová - Zamilovaná (Je l´aime a mourir)
Chinaski - Potkal jsem tě po letech

 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, je s téměř 6,3 milionu zákazníků jedničkou na českém trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě mobilních a pevných telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz