Květnová akce u T-Mobile: Tarifní dotace na Samsung portfolio a výhodný T Phone

V květnu se mohou zákazníci T-Mobile těšit na výhodnou nabídku značky Samsung včetně oblíbené korunovky v podobě modelu Galaxy A14. Tarifní dotace se budou vztahovat na 5G telefony T Phone a T Phone Pro a jako vždy i na všechny modely Apple iPhone a Apple Watch.

Korunovou nabídku reprezentuje model Samsung Galaxy A14 64GB za 1 Kč s tarifem 10GB Plus s výhodou. Při nákupu přes e-shop nebo v aplikaci pak na zákazníky čeká speciální cena modelu Samsung Galaxy A54 5G 128GB, který zde zakoupí za pouhých 9 999 Kč. Ti nejnáročnější pak mohou zvolit model Samsung Galaxy S23 Ultra 512 GB, dostupný s tarifem Neomezeně 5XL s výhodou za 27 999 Kč. Tarifní dotace lze čerpat na kompletní portfolio Samsung.

Extra dotace se v květnu vztahují také na oblíbené modely superrychlého 5G telefonu T Phone a T Phone Pro. S dotací budou modely dostupné za 199, resp. 999 Kč.

Až do konce června nebo do vyprodání zásob platí také speciální HW nabídka televizorů a notebooků s tarifní dotací. Na všechna zařízení zahrnutá v nabídce platí tarifní dotace až 5 000 Kč podle výše tarifu.

Jako každý měsíc nechybí ani v květnu tarifní dotace na všechny modely Apple iPhone a Apple Watch.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz