MAGENTA TV nabídne speciální Valentýnské kino

Oblíbené romantické zahraniční i české filmy zařazuje operátor od 14. února do své nabídky v podobě dočasného Valentýnského kina. MAGENTA TV tak navazuje na úspěch Vánočního kina, které si mohli diváci užít během adventu a svátků. 

Zákazníci MAGENTA TV se mohou těšit na novinky i osvědčené klasiky z české a zahraniční produkce jako jsou Jak se zbavit nevěsty, Hádkovi, S láskou Rosie, Za vším hledej ženu, Já, Tonya, Bába z ledu, Moje tlustá řecká svatba a mnoho dalších. Valentýnské kino bude dostupné od 14. do 28. února na EPG pozici 20 jako po sobě jdoucí pořady bez reklam pro všechny zákazníky s tarifem S a vyšším.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz