MAGENTA TV nově pro Apple TV

MAGENTA TV od T-Mobile je od 12. března dostupná také pro zákazníky, kteří využívají Apple TV s operačním systémem TVOS 16 a vyšším. Aplikaci naleznou volně ke stažení v App Store, přičemž k přihlášení stačí zadat přihlašovací údaje ke službě MAGENTA TV. Již od spuštění nabídne řadu funkcí, a ty budou postupně rozšiřovány a doplňovány. V první verzi tak mohou zákazníci využít mimo jiné zpětné zhlédnutí až 7 dnů, přetáčení, automatické vyhledávání i nastavení rodičovské kontroly. Nahrávání pořadů, přetáčení s náhledem nebo například Videotéka nebudou v úvodní verzi aplikace dostupné a zákazníci se na ně mohou těšit v dalších aktualizacích.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz