Májová nabídka s novinkami a korunovkami od značky Samsung

Květen přinese zákazníkům T-Mobile žhavé novinky od značky Samsung v čele se zvýhodněným modelem A53 5G. Chybět nebudou ani tři korunovky a tarifní dotace na celé Samsung portfolio. Fanoušky značky Apple potěší nejen tarifní zvýhodnění, ale i nové barevné varianty iPhone 13.

Oblíbeným korunovkám v květnu vévodí Samsung Galaxy A13 32 GB, dostupný za 1 Kč s tarifem 8GB Plus s výhodou. Při nákupu přes e-shop nebo v aplikaci pak na zákazníky čekají další dvě korunovky – vyhledávané modely Samsung Galaxy A12 G4 GB a Samsung Galaxy A22 5G. Novinkou v nabídce s podporou 5G je Samsung Galaxy A53 5G, který mohou zákazníci získat již za 4 499 s tarifem Neomezeně 5G L s výhodou.

Tarifní dotace ve výši 1500, 2000, 3000, 4000, 5000 a 7000 Kč se vztahují nejen na celé Samsung portfolio, ale také všechny telefony iPhone a chytré hodinky Apple Watch. Zákazníky potěší nové barevné varianty modelu iPhone 13 a novinka v podobě iPhone SE (2022) za pouhých 5 499 Kč.

 
O společnosti

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,3 milionu zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu, provozuje již více než 1 042 5G vysílačů a svou sítí páté generace pokrývá 21 % obyvatel ČR. Jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka také budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.

Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.

T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou z priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. Kromě naplňování konkrétních cílů v rámci iniciativy Green Deal se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje i na zmírnění digitální propasti a mentální wellbeing a podporu společensky zodpovědných aktivit. Vůči společnosti jako celku pak přijal auditovatelný závazek, že do konce roku 2024 budou mít jeho CSR aktivity přímý dopad na 555 200 jedinců. Společnost cíleně podporuje neziskové organizace i jednotlivce, pomáhá při mimořádných událostech a její zaměstnanci se pravidelně zapojují do řady dobrovolnických aktivit po celé ČR.
T-Mobile je členem národní sítě UN Global Compact a její služby byly již potřetí hodnoceny jako nejlepší v Best-in-test UMLAUT (dříve P3).

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz

X