Májový T-Mobile: Sluchátka za 1 Kč a Samsung i Xiaomi se slevou

V květnu mohou zákazníci operátora využít tarifní dotaci na kompletní portfolio Samsung a Xiaomi. Nechybí ani dvě oblíbené korunovky a extra tarifní dotace na vybrané modely telefonů. Nadále platí nabídka sluchátek za 1 Kč k telefonu se smlouvou a tarifní dotace na hardware, produkty Apple a T Phone s T Tabletem.

Květnová nabídka potěší oblíbenými korunovkami. Zastoupí je model Samsung Galaxy A05s 64GB a Xiaomi Redmi 13C 5G 128GB, které si tak zákazníci mohou pořídit již za 1 Kč s tarifem Neomezeně XL. Extra dotací jsou podpořeny také modely Samsung Galaxy A25 5G 128GB nebo Samsung Galaxy S24 256GB. Jako výhodnou dvojičku zákazníci zakoupí kombinaci Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G 256GB spolu s Xiaomi Redmi 10 5G 64GB. Tarifní dotace se vztahují na kompletní portfolio značek Samsung a Xioami.

Ke každému telefonu zakoupenému se smlouvou na 24 měsíců čekají i v květnu na zákazníky stylová černá či bílá sluchátka od T-Mobilu za pouhou 1 Kč.

Nadále pokračuje nabídka tarifních dotací na hardware v podobě notebooků Acer, televizorů Philips a herních konzolí Sony Playstation 5 slim. Další extra dotace se vztahují na všechny modely Apple a T Phone a T Tablet. T Phone (2023) lze zakoupit již za 199 Kč s tarifem Neomezeně XL s výhodou.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz