Mobilní aplikace Chytré auto v novém kabátě

Zjednodušení se dočkala hlavní stránka, která nabízí mapu s pozicí vozu a základní informace pomocí tzv. kontextuálních karet. Ty přinášejí uživatelům například detaily o poslední jízdě, hlášení závad či SOS tlačítko. „Listovat“ v nich mohou prostým přejetím prstu do strany.

Nově pohyb v aplikaci usnadní hlavní menu se třemi záložkami. V Přehledu jsou k dispozici informace o kondici vozidla, množství paliva WiFi nebo stavu baterie. Uživatelé zde mohou také editovat informace o svém čtyřkolovém miláčkovi.

Druhou položkou v hlavním menu je oblíbená Historie jízd. Její seznam doznal taky změn a je nyní přehlednější a detailnější, včetně zobrazení jízdy na mapě.

Poslední novinkou v hlavním menu je kategorie Služby. Ta, jak název napovídá, skrývá služby od partnerů pro uživatele Chytrého auto. Dnes zde můžete najít bezplatnou asistenční službu. A do budoucna bude obsahovat další dostupné výhody.

Mobilní aplikace Chytré auto je k dispozici pro smartphony s operačním systémem Android a iOS. Více informací zde.

  

 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, je více než 6 miliony zákazníků jedničkou na českém trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení či partnerská řešení nejen pro firmy, ale i instituce a individuální zákazníky. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti a špičkové inovace v oblasti technologií. To prokazuje i srovnávací měření kvality sítí P3 communications, v němž T-Mobile opakovaně získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic, zakládající člen národní sítě UN Global Compact v České republice, klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů. 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz, +420603601031