Oddech i bojové sporty: Nové kanály v nabídce T-Mobile TV

Společnost T-Mobile zařadila do své programové nabídky tři nové kanály. Zákazníci si nově mohou naladit lifestylové kanály Nova Lady a Prima Show a také kanál FightBox, věnující se bojovým sportům.

Kanály Nova Lady a Prima Show budou součástí tarifů XS, S, M, L a XL v rámci T-Mobile TV a také tarifu Max u T-Mobile TV GO. Kanál Nova Lady je zařazen i v nabídce SAT TV v tarifech XS, S, M a L. Kanál FightBox, který byl již dříve dostupný v nabídce SAT TV, bude možné nově sledovat i v T-Mobile TV s tarify L a XL.

Zákazníci naleznou kanál Nova Lady na EPG pozici 36, Prima Show pak na pozici 18, kde nahradí původní Prima Star, přesunutý na pozici 35. FightBox se objeví na EPG pozici 126 a bude prozatím nasazen bez možnosti zpětného přehrávání.

 
O společnosti

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,3 milionu zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu, provozuje již více než 1 042 5G vysílačů a svou sítí páté generace pokrývá 21 % obyvatel ČR. Jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka také budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.

Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.

T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou z priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. Kromě naplňování konkrétních cílů v rámci iniciativy Green Deal se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje i na zmírnění digitální propasti a mentální wellbeing a podporu společensky zodpovědných aktivit. Vůči společnosti jako celku pak přijal auditovatelný závazek, že do konce roku 2024 budou mít jeho CSR aktivity přímý dopad na 555 200 jedinců. Společnost cíleně podporuje neziskové organizace i jednotlivce, pomáhá při mimořádných událostech a její zaměstnanci se pravidelně zapojují do řady dobrovolnických aktivit po celé ČR.
T-Mobile je členem národní sítě UN Global Compact a její služby byly již potřetí hodnoceny jako nejlepší v Best-in-test UMLAUT (dříve P3).

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz

X