Podzimní novinky (v) září

Zářijová nabídka potěší milovníky značky Samsung, kteří budou moci vybírat z modelů již od koruny a prémiových novinek. Na všechny zákazníky pak čeká také zbrusu nová tarifní nabídka s vyššími dotacemi až do 7 000 Kč. Oblíbený model Samsung Galaxy A12 32GB s tarifem 8 GB Plus je díky tarifní a extra dotaci v průběhu celého září dostupný za pouhou 1 Kč. Výhodně mohou zákazníci zakoupit také 5G modely Samsung Galaxy A52s, A22 a A32. Při nákupu online nebo v aplikaci se zákazníci mohou těšit ještě na větší zvýhodnění. Žhavou podzimní novinkou jsou prémiové modely Samsung Galaxy Z Flip a Z Fold, které podporují 5G a s extra dotací jsou k dostání od 13 999, resp. 35 999 Kč. I v září pokračuje výhodná nabídka tarifních dotací na modely Apple Watch SE a 6 GPS & Cellular. Tarifní dotaci lze i nadále využít také ke všem modelům iPhone.
 
O společnosti

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,3 milionu zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu, provozuje již více než 600 5G vysílačů a svou sítí páté generace chce do konce roku pokrýt 25 % obyvatel ČR. Jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi Propojená země. Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými technickými univerzitami v čele s CIIRC při ČVUT, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.

T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.

T-Mobile staví své podnikání na udržitelných základech a hlásí se k jasně stanoveným principům v oblastech lidských práv, pracovních podmínek, ochrany životního prostředí a boje s korupcí. Strategickou prioritou jsou opatření ke zmírnění klimatických změn včetně využívání 100 % energie z obnovitelných zdrojů a přijetí závazku ke snížení uhlíkové stopy. T-Mobile dlouhodobě podporuje digitální inkluzi a investuje do podpory vzdělávání a digitálního wellbeingu. Vůči společnosti jako celku přijal auditovatelný závazek do konce roku 2024 podpořit 555 200 subjektů. Společnost cíleně podporuje neziskové organizace i jednotlivce, pomáhá při mimořádných událostech a její zaměstnanci se pravidelně zapojují do řady dobrovolnických aktivit po celé ČR.

T-Mobile je členem národní sítě UN Global Compact a jeho služby byly již potřetí hodnoceny jako nejlepší v Best-in-test UMLAUT (dříve P3).

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz

X