Říjen u T-Mobile: Nový T Phone za korunu i slevy na Xiaomi

V říjnové nabídce na zákazníky čeká novinka v podobě superrychlého 5G telefonu T Phone ve dvou variantách. Nabídku doplní značka Xiaomi s korunovkou i extra tarifní dotací. Fanoušky Apple pak potěší nový iPhone 14.

Od 5. 10. si mohou zákazníci zakoupit nový 5G telefon T Phone z dílny t-Mobile, který bude s tarifní dotací dostupný už za 1 Kč. Pro náročnější uživatele je určena varianta T Phone Pro za cenu již od 1 499 Kč.

Říjnovou nabídku doplní oblíbené Xiaomi Redmi 10 dostupné jen za 1 Kč a další oblíbené modely Xiaomi Redmi 10 a Redmi Note 11 bude možné zakoupit výhodně s tarifní dotací. Ta v říjnu platí pro celé Xiaomi portfolio.

Nadále mohou zákazníci využít výhodné tarifní dotace na všechny modely Apple iPhone a Apple Watch. Nabídka se vztahuje i na nové iPhony 14, iPhone 14 Pro a nové Apple Watch 8.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz