SATELITNÍ TELEVIZE OD T-MOBILE S 50% SLEVOU NA 3 MĚSÍCE

Na říjen přichystal T-Mobile zvýhodněnou nabídku své satelitní televize. Každý, kdo na webu uzavře smlouvu na tarify S nebo M, získá na prvních 90 dnů slevu 50 % z pravidelného měsíčního paušálu.

Nabídka platí od 1. do 31 října 2020 a je určena pro nové zákazníky, kteří si sjednají smlouvu na 24 měsíců na internetových stránkách. Například tarif M zahrnuje 91 programů, z toho 42 v HD kvalitě, mezi nimiž nechybí sportovní kanály DIGI SPORT 1 HD, DIGI SPORT 2 HD , Premier Sport HD nebo exkluzivně u T-Mobile dostupný program zaměřený na dokumenty BBC Earth.

 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, je s téměř 6,2 milionu zákazníků jedničkou na českém trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě mobilních a pevných telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz