Školní rok začíná s novinkami od značky Samsung

Září u T-Mobile přinese zákazníkům žhavé novinky telefonů Samsung i výhodnou korunovku, dostupnou s extra dotací na digitálních kanálech. Na své si přijdou i fanoušci značky Apple, kteří mohou vybírat z široké nabídky modelů.

Podzim začíná stylově – zákazníci T-Mobile si budou moci premiérově zakoupit novinku v podobě Samsung Galaxy Z Fold4 a Samsung Galaxy Z Flip4, na které lze uplatnit tarifní dotaci až do výše 7 000 Kč. Model Galaxy Z Flip4 tak bude dostupný již od 15 499 Kč s tarifem Neomezeně 5G XL s výhodou. Zákazníci využívající nákupy přes e-shop nebo aplikaci se mohou těšit na korunovku v podobě oblíbeného modelu Galaxy A13 32 GB, který bude k dostání za jednu korunu s tarifem 8 GB Plus s výhodou.Tarifní dotace se vztahují na celé portfolio Samsung, které nabízí hned několik vyhledávaných modelů. 

Nadále platí možnost využít tarifní dotace na kompletní portfolio Apple iPhone a Apple Watch. Model iPhone 13 Pro MAX 128 GB je díky tomu možné zakoupit již od 24 999 Kč.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.
T-Mobile je členem národní sítě UN Global Compact a její služby byly již potřetí hodnoceny jako nejlepší v Best-in-test umlaut (dříve P3).

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz