T-Mobile od července končí s podporou aplikace Můj T-Mobile pro platformu Windows Phone

Od pondělí 1. července 2019 přestane T-Mobile podporovat aplikaci Můj T-Mobile pro platformu operačního systému Windows Phone. Od tohoto dne již nebude možné stahovat aktualizace aplikace a zákazníkům se již nemusejí v aplikaci zobrazovat relevantní informace. Toto opatření se týká přibližně 3 000 zákazníků, kteří aplikaci Můj T-Mobile stále využívají v mobilních telefonech s tímto operačním systémem. Zákazníci budou informování o konci podpory prostřednictvím SMS zprávy. Aplikaci Můj T-Mobile je i nadále možné využívat na zařízeních s operačními systémy Android nebo iOS.

Rozhodnutí operátora je v souladu s již v loňském roce zveřejněným oznámením společnosti Microsoft, která se rozhodla postupně omezovat veškerou podporu aplikací pro Windows Phone.

 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, má téměř 6,2 milionu mobilních zákazníků. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení či partnerská řešení nejen pro firmy, ale i instituce a individuální zákazníky. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře) a www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz