T-Mobile rozšiřuje svůj bezdrátový internet na doma, nabídne rychlost až 250 Mb/s a 5G technologii

Společnost T-Mobile od 2. dubna rozšiřuje svou nabídku internetu na doma o nové tarify Bezdrátového internetu s rychlostí až 250 Mb/s. Všechny tarify využívají nejnovější 5G technologii a jsou doplněné také výhodným pronájmem nového zařízení.  

T-Mobile nově nabídne tři tarify svého Bezdrátového internetu s rychlostmi 20, 50 a 100 Mb/s za ceny 449, 549 a 649 Kč. Všechny využívají nejmodernější 5G technologii zajišťující spolehlivé připojení.

Výhodou nových tarifů je také velmi jednoduchá instalace, kdy stačí zapojit modem do zásuvky. Internet si tak zákazníci mohou zapojit sami bez čekání na technika či vrtání.

„Chceme našim zákazníkům nabídnout spolehlivé a stabilní připojení s rychlostmi, které potřebují jak v moderní domácnosti, tak i k práci, studiu či zábavě. Zároveň nám záleží na zjednodušení celého procesu instalace, aby byl pro zákazníky co nejpohodlnější,“ uvádí Arslan Javed, manažer segmentu rezidentních zákazníků T-Mobile.

Pro náročnější zákazníky pak bude v druhé polovině dubna k dispozici Bezdrátový internet s instalací až do rychlosti 250 Mb/s za 749 Kč. V tomto případě je nutná asistence technika, který pomůže s nastavením vnitřního a vnějšího zařízení.

Noví uživatelé služby Bezdrátový internet mohou využít speciální akci, kdy získají tarif s rychlostí 50 Mb/s a více za zvýhodněnou cenu 299 Kč měsíčně na prvních šest měsíců. 

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz