T-Mobile televize slaví 111 111. zákazníka

Praha, 22. července 2019 – V tomto týdnu T-Mobile slaví dosažení 111 111. aktivace T-Mobile televize. Operátor je v současné době, co do počtu zákazníků, čtvrtým nejsilnějším hráčem na trhu provozovatelů televizních služeb v Česku. Za vzrůstající popularitu vděčí služba především vysoké kvalitě obrazu, spolehlivosti připojení a v neposlední řadě také možnosti sledovat až 151 programů přes internet a až 109 přes satelit.

Při této příležitosti se T-Mobile rozhodl odměnit šťastného zákazníka s 111 111. aktivací a dalších 11 výherců tipovací soutěže na facebookovém profilu T-Mobile CZ, která trvala do 5. července 2019 a zúčastnilo se jí více než 1 400 soutěžících. Pro vítězného předplatitele televizní služby, kterým se stala paní Barbora z Ostravy, T-Mobile přichystal televizi Sony Bravia KDL-50WF665, aktivní TV službu na 24 měsíců zdarma a dárkový balíček. Výherce tipovací soutěže, který byl se svým tipem nejblíže, získá také televizi Sony Bravia KDL-50WF665 a dárkový balíček. Mezi dalších deset soutěžících, kteří byli se svým tipem nejblíže správné odpovědi, bude rozděleno dalších 10 dárkových košů a také ceny, které do soutěže věnovala společnost HBO, jenž je s T-Mobile televizí už od samého začátku a do oslav se rozhodla také zapojit. Výherci se mohou těšit na sluchátka Sony MDR-ZX110AP nebo přenosné reproduktory Sony SRS-XB01.

Všichni zákazníci mohou až do 13. srpna využít 50% slevu na tři měsíce k aktivaci služby T-Mobile televize. Službu je potřeba aktivovat přes e-shop a uvést heslo, které zákazníci naleznou na bannerech na webu operátora.

Cenu přijel do Ostravy paní Barboře předat Petr Knoflíček, manažer segmentu trhu T-Mobile. 

 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, je s téměř 6,2 milionu zákazníků jedničkou na českém trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě mobilních a pevných telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz