T-MOBILE TV GO PRO SAMSUNG SMART TV

Nová aplikace T-Mobile TV GO je již dostupná také pro chytré televizory značky Samsung. V aplikačním obchodě přímo v TV ji najdou majitelé SAMSUNG Smart TV s rokem výroby 2017 a novější. Nepotřebují tak již pro využívání televizních služeb od T-Mobile set-top box.

T-Mobile TV GO pro chytré televizory si tak lze vychutnat ve Smart TV Samsung a Philips (operační systém Android TV verze 6 a vyšší). A navíc, aplikace nabízí možnost si službu T-Mobile TV GO vyzkoušet na 30 dní zdarma s tarifem Balíček Max. Divákům budou dostupné veškeré standardní funkcionality a T-Mobile v Balíčku Max garantuje minimálně 85 TV kanálů, včetně toho nejlepšího fotbalu na stanicích Digi Sport 1 HD, Digi Sport 2 HD, Premier Sport HD.

Více podrobností o nové aplikaci T-Mobile TV GO najdete ZDE.

 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, je s více než 6,2 miliony zákazníků jedničkou na českém trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě mobilních a pevných telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz