V dubnu T-Mobile nabídne stylová sluchátka k nákupu telefonu a slevy na značky Samsung a Honor

Slevy na kompletní portfolio značek Samsung a Honor, extra tarifní dotace na vybrané modely a také sluchátka za 1 Kč ke každému telefonu se smlouvou. V dubnu mohou zákazníci u T-Mobilu vybírat z široké nabídky zvýhodněných telefonů. Nebudou chybět ani dotace na hardware a produkty značky Apple a extra dotace na T Phone a T Tablet.

Pokud si zákazník v dubnu zakoupí telefon se smlouvou na 24 měsíců, čekají na něj stylová sluchátka od T-Mobilu za pouhou 1 Kč. Sluchátka jsou dostupná v bílé a černé barvě a jejich výhodná cena platí i při nákupu dvojiček – tedy kombinace telefonu za plnou cenu s telefonem či hodinkami za korunu.

Tarifní dotace se v dubnu vztahují na kompletní portfolio značek Samsung a Honor. Extra dotací pak budou podpořeny modely Samsung Galaxy A05s 64GB a Honor 90 Lite 5G 256GB, které si zákazníci zakoupí s tarifem Neomezeně XL už za 1 Kč, resp. 299 Kč. Extra dotace platí i pro modely Samsung Galaxy A25 5G 128GB, Honor Magic6 Lite 256GB nebo Honor 90 5G 512GB.

I v dubnu pokračuje nabídka tarifních dotací na hardware v podobě notebooků Acer, televizorů Philips a herních konzolí Sony Playstation 5 slim. Extra dotace se opět vztahují na všechny modely Apple a T Tablet  a T Phone, ten tak bude možné zakoupit již za 199 Kč s tarifem Neomezeně XL s výhodou.

 

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz