Vánoční nadílka začíná už v listopadu: Dvojičky Samsung i oblíbené korunovky

T-Mobile začíná nadělovat už v listopadu. Na zákazníky čekají tarifní dotace na celé portfolio Samsung, výhodné dvojičky i dotace na televizory, notebooky a herní konzole. Od poloviny listopadu zaplesají také jablíčkáři, pro které je připravena exkluzivní nabídka dvojiček za korunu.

Během celého listopadu mohou zákazníci vybírat jednu z variant dvojiček od oblíbené značky Samsung. V prémiové nabídce to je Samsung Galaxy A52s a Samsung Galaxy A22 5G, které budou s tarifem Neomezeně 5G XL dostupné již za 6 499 Kč. Druhou možností je Samsung Galaxy A32 5G a Samsung Galaxy A12, dostupné s tarifem Neomezeně XL za 3 499 Kč. Chybět nesmí ani tradiční korunovka – tentokrát je to Samsung Galaxy A12 32GB k tarifu 8GB Plus s výhodou. Tarifní dotace až do výše 7000 platí až do konce listopadu na celé portfolio značky Samsung.

Zákazníci, kteří nechtějí v rámci tarifní dotace nový telefon, mohou vybírat ze speciální vánoční nabídky elektroniky. Najdou v ní televizory Samsung, notebooky Acer a herní konzole PS5 a Xbox, které zabodují i jako vánoční dárek.

V polovině listopadu pak T-Mobile potěší fanoušky značky Apple. K Neomezeným 5G tarifům na ně čekají exkluzivní dvojičky iPhonu s Apple Watch Cellular za pouhou 1 Kč. Na celé portfolio Apple včetně novinek Apple Watch 7 a iPhone 13 je možné uplatnit tarifní dotace až do výše 7 000 Kč.

Nabídka platí pouze do vyprodání zásob.

 
O společnosti

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,3 milionu zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu, provozuje již více než 1 042 5G vysílačů a svou sítí páté generace pokrývá 21 % obyvatel ČR. Jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka také budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.

Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.

T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou z priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. Kromě naplňování konkrétních cílů v rámci iniciativy Green Deal se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje i na zmírnění digitální propasti a mentální wellbeing a podporu společensky zodpovědných aktivit. Vůči společnosti jako celku pak přijal auditovatelný závazek, že do konce roku 2024 budou mít jeho CSR aktivity přímý dopad na 555 200 jedinců. Společnost cíleně podporuje neziskové organizace i jednotlivce, pomáhá při mimořádných událostech a její zaměstnanci se pravidelně zapojují do řady dobrovolnických aktivit po celé ČR.
T-Mobile je členem národní sítě UN Global Compact a její služby byly již potřetí hodnoceny jako nejlepší v Best-in-test UMLAUT (dříve P3).

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz

X