Velikonoce u T-Mobile: T Phone od 1 Kč a soutěž v aplikaci Můj T-Mobile

T-Mobile si v dubnu pro své zákazníky připravil speciální velikonoční nadílku. Supervýkonný a cenově dostupný 5G telefon T Phone si budou moci pořídit už od 1 Kč a čeká na ně také soutěž o T Phone zdarma, která bude probíhat přímo v aplikaci Můj T-Mobile.

V dubnu si mohou zákazníci na prodejnách pořídit T Phone za speciální cenu 199 Kč s tarifem Neomezeně XL s výhodou. Ještě výhodnější cena čeká při nákupu přes web či aplikaci, kdy T Phone zakoupí již za 1 Kč. Náročnější zákazníci mohou sáhnout pro modelu T Phone Pro, dostupném od 999 Kč s tarifem Neomezeně 3XL s výhodou.

Od 3. do 16. 4. bude probíhat velikonoční soutěž Vajíčka na útěku, do které se je možné zapojit po celou dobu akce. V aplikaci Můj T-Mobile budou zákazníci hledat pět ukrytých vajíček a v každém z nich čeká možnost vyhrát T Phone. Dvě z vajíček obsahují minihry, kde telefon vyhrají tři hráči s nejlepším skóre. Jedno z vajíček povede také na sociální síť Facebook, kde zákazníci budou soutěžit pomocí komentářů. Kdo najde všech pět vajíček v aplikaci, může soutěžit o speciální balíček obsahující T Phone Pro, neomezený mobilní tarif na rok zdarma a předplacenou T-Mobile TV GO na rok zdarma. Do velikonoční hry se tentokrát mohou zapojit i návštěvníci webových stránek t-mobile.cz a prodejen T-Mobilu, kde budou ukryta bonusová soutěžní vajíčka. Hra je určena jak pro koncové, tak firemní zákazníky.

Standardní tarifní dotace se v dubnu budou vztahovat na celé portfolio Xiaomi a také na všechny modely Apple iPhone a Apple Watch. Až do konce druhého čtvrtletí je pak prodloužena HW nabídka televizorů a notebooků, které si mohou zákazníci zvolit k hlasovému tarifu místo telefonu. 

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz