XIAOMI NOVĚ V NABÍDCE T-MOBILE

T-Mobile rozšiřuje svou nabídku smartphonů o značku Xiaomi. Prvním modelem je Xiaomi Mi 9 SE 128 GB a v prodeji je od 28. listopadu v černé barvě.

Základní cena činí 7 999 Kč, ale jak je u T-Mobile dobrým zvykem, zákazníci si jej mohou pořídit i na splátky bez navýšení. Při variantě na dva roky, zaplatí zákazník v prodejně 179 Kč a 23 měsíčních splátek po 340 Kč.

Stávající tarifní zákazníci mohou využít také splátkový prodej, i když právě nebudou prodlužovat či uzavírat novou smlouvu. Základní cenu 7 999 Kč si mohou rozložit do splátek až na 35 měsíců.

 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, je s více než 6,2 miliony zákazníků jedničkou na českém trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě mobilních a pevných telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz