5G pro každého: T-Mobile představuje nové 5G tarify. Nabídnou více dat i službu Pořád online

Největší český operátor reaguje na rostoucí oblibu českých zákazníků v datování a v rámci svého nejnovějšího tarifního portfolia zpřístupňuje 5G všem uživatelům včetně majitelů základních tarifů a nabízí více dat. Po loňském představení služby Pořád online jde o další významný posun v rámci nabídek mobilního připojení. Součástí nových tarifů je i dotace na nově představené 5G telefony T Phone, které si mohou zákazníci pořídit již od 1 Kč.

Spotřeba mobilních dat vzrostla za poslední dva roky pětinásobně a český T-Mobile za loňský rok zaznamenal dokonce čtvrtý nejvyšší růst v Evropě. Mobilní data využívá 89 % zákazníků s chytrými telefony a tarify s neomezenými daty preferuje více než třetina tarifních zákazníků. Na tento trend nyní T-Mobile reaguje novými tarify.

Nová tarifní nabídka, která bude spuštěna od 5. 10., přináší zákazníkům spousty nových výhod. Zpřístupňuje 5G všem uživatelům včetně majitelů základních tarifů, a zároveň navyšuje datový limit. Nabídne pět neomezených tarifů a širokou škálu tarifů od 1 do 10 GB se službou Pořád online, díky které může každý zákazník používat základní nezbytné aplikace a zůstat v kontaktu se svými blízkými. Nikdo se tak nemusí obávat, že by svá data vyčerpal. Součástí nové nabídky jsou i speciální tarify pro studenty a seniory, které nabízí jak variantu s neomezenými daty, tak i nabídku pro uživatele, kteří data příliš nečerpají. Všechny tyto zvýhodněné tarify rovněž zahrnují službu Pořád online.

„Službu Pořád online jsme představili minulý rok a od té doby přinesla významnou změnu zákaznického chování a ukončila sebeomezování v čerpání dat. Zákazníci, kteří si zapínají Pořád online, vnímají jistotu, kterou jim tato služba poskytuje, a nemusí se bát, že jim dojdou data na ty nejdůležitější aplikace. I proto jsme se rozhodli dát ji do všech nových tarifů,“ dodává Maximiliano Bellassai, obchodní ředitel T-Mobile Czech Republic.

5G pro každého

T-Mobile plánuje rozšiřovat 5G pokrytí české populace a nabídnout nejmodernější připojení co nejvyššímu počtu uživatelů. Navazuje tak nejen na pokračování výstavby nových 5G vysílačů, kterých chce mít do konce roku v provozu již 2200, ale také na své aktivity v oblasti výstavby privátních 5G sítí pro firmy a univerzity V rámci nich se toto rychlé, stabilní, a především technicky nejvyspělejší připojení postupně stává standardem a nahrazuje na správu a údržbu náročné podnikové Wi-Fi sítě. Široké zpřístupnění 5G technologie koncovým zákazníkům je tak dalším logickým krokem v postupné digitalizaci Česka.

„Technologie 5G představuje novou etapu ve vývoji mobilní komunikace, poskytuje vyšší kapacitu přenosu dat, je efektivnější a bezpečnější. Nároky na rychlé a neustálé sdílení dat rostou a 5G dokáže tuto potřebu řešit. Věříme, že digitální budoucnost je tu pro všechny a naším cílem je, aby na ni naši zákazníci mohli přejít co nejdříve,doplňuje Maximiliano Bellassai.

V rámci zmíněné modernizace nabízí T-Mobile od 5. října pouze nové tarify a bude postupně převádět i stávající zákazníky do nových tarifů páté generace. Podpora současných tarifů skončí na začátku příštího roku. Každý zákazník bude informován prostřednictvím vyúčtování a SMS zpráv, aby věděl, kdy a za jakých podmínek bude moct nový tarif a jeho výhody čerpat. Pro každého zákazníka je připravena speciální webová stránka, kde přehledně uvidí všechny rozdíly mezi původním a novým tarifem. Další informace najde také v aplikaci Můj T-Mobile a může se obrátit i na zákaznickou linku nebo pobočky T-Mobile.

T Phone: Nový 5G telefon do každé kapsy

Spolu s novými tarify T-Mobile představil rovněž nejdostupnější 5G telefon optimalizovaný pro české sítě. T Phone je dostupný ve dvou variantách, kdy ta levnější začíná od 1 Kč s tarifní dotací, a model s označením Pro je možné zakoupit již od 499 Kč. Nový telefon tak doplňuje komplexní nabídku spojenou s novými 5G tarify, které jsou dostupné všem uživatelům.


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz