Deutsche Telekom partnerem letní evropské šňůry Depeche Mode

 • DT podpoří 16 koncertů v devíti evropských zemích
 • Telekom je iniciátorem výstavy uměleckých a sběratelských předmětů fanoušků Depeche Mode z celého světa
 • Soutěže o vstupenky již brzy na www.t-music.cz   

Bonn/Praha, 4. února 2013 – Deutsche Telekom uzavřel partnerství se skupinou Depeche Mode. V rámci jejího evropského turné, které se bude konat letos v létě, uvede Telekom koncerty v devíti zemích. Součástí spolupráce budou rovněž výstavy pořádané pod hlavičkou mezinárodního hudebního programu „Electronic Beats”. Ty představí umělecké a sběratelské předměty příznivců a fanoušků této kultovní kapely. 

Nové album skupiny Depeche Mode, „Delta Machine”, vychází 22. března, kdy se objeví jak na pultech obchodů tak v on-line prodeji. První single, „Heaven”, spatřil světlo světa v pátek 1. února. V rámci partnerství se skupinou Depeche Mode budou mít fanoušci možnost vyhrát vstupenky nejen na pražský – v tuto chvíli téměř vyprodaný – koncert na stránkách www.t-music.cz. Navíc na facebookovém profilu T-Mobile najdou i upoutávku na turné či rozhovor s frontmanem kapely Davem Gahanem. 

Wolfgang Kampbartold, ředitel mezinárodní marketingové komunikace a sponzoringu v Deutsche Telekom, vyzdvihuje význam partnerství: „Naše aktivity v rámci podpory hudebních akcí se řídí naším sloganem 'Pro společné zážitky'. Depeche Mode je celosvětovou hudební ikonou, známou svými neuvěřitelně věrnými, komunikativními fanoušky a samozřejmě svými fantastickými vystoupeními. Jsme rádi, že můžeme se skupinou spolupracovat na jejich turné. S našimi technologiemi a službami chceme vytvořit naprosto unikátní zážitek pro všechny fanoušky této formace.“ 

„Vždy pro nás bylo důležité využívat inovativní technologie k tomu, aby každé naše turné bylo větší a lepší než to předchozí,“ říká Dave Gahan. „S podporou společnosti Deutsche Telekom budeme moci umožnit více lidem než kdy předtím, aby se mohli zúčastnit našeho evropského turné bez ohledu na to, kde právě jsou.“ 

Právě fanouškům přinese partnerství nejvíce. Příznivci skupiny z celého světa jsou zváni, aby pomohli vytvořit jedinečnou výstavu tím, že přispějí svými vlastními sběratelskými předměty a uměleckými díly. Mezinárodní hudební program skupiny Telekom, „Electronic Beats“, uspořádá na stránkách www.electronicbeats.net virtuální expozici a ve vybraných městech, například v Berlíně, Varšavě, Budapešti, Záhřebu či Praze, se budou konat výstavy těch nejlepších a nejzajímavějších exponátů. 

Oznámením spolupráce s britskou hudební ikonou pokračuje Telekom ve své hudební strategii, která přinesla fanouškům unikátní zážitky se světovými umělci jako Katy Perry, Foo Fighters, Pet Shop Boys či  Robbie Williams. Deustche Telekom podpoří nejen evropské turné, ale i samotné vydání nového alba.

 „Depešáci“ jsou hudebním fenoménem. Stali se kultovní kapelou a jejich popularita během jejich 32leté dráhy stále vzrůstá; z mladé synthpopové skupiny vyrostla hvězda mezinárodních stadionů. Jejich poslední turné v roce 2009/2010 překonalo s více než dvěma a půl miliony prodaných vstupenek všechny rekordy. 

Evropské turné – termíny 2013

 • Atény – pátek 10. května
 • Sofie – neděle 12. května
 • Bukurešť – středa 15. května
 • Budapešť – úterý 21. května
 • Záhřeb – čtvrtek 23. května
 • Bratislava – sobota 25. května
 • Mnichov – sobota 1. června
 • Stuttgart – pondělí 3. června
 • Frankfurt nad Mohanem – středa 5. června
 • Berlín – neděle 9. června
 • Lipsko – úterý 11. června
 • Hamburg – pondělí 17. června
 • Düsseldorf – středa 3. července
 • Düsseldorf – pátek 5. července
 • Praha – úterý 23. července
 • Varšava – čtvrtek 25. července 

Deutsche Telekom AG
Firemní komunikace
Tel.: +49 228 181 – 4949
E-Mail: medien@telekom.de
http://twitter.com/deutschetelekom


 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, je s téměř 6,3 milionu zákazníků jedničkou na českém trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě mobilních a pevných telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz