Grand a Grand PLUS: nové tarify s neomezeným voláním

  • První skutečně flatové tarify v nabídce T-Mobile
  • Novinka pro nefiremní zákazníky i podnikatele v nabídce od neděle 31. ledna

Praha 27. ledna 2010 - Po úspěchu přátelských tarifů, které byly uvedeny v loňském roce, přichází T-Mobile s další nabídkou určenou především pro náruživé telefonisty. Pokud si zájemci vyberou novinky Grand či Grand PLUS, už si nemusí dělat starosti s tím, kolik minut provolali. Tarify totiž přinášejí neomezené volání do vlastní a pevné sítě, respektive do všech tuzemských sítí. Nové paušály je možné si aktivovat již od této neděle 31. ledna.

"Rozhodli jsme se vyjít vstříc těm zákazníkům, kteří měsíčně provolají velký počet minut, a zároveň jim umožnit plnou kontrolu nad výší telefonního účtu," říká Martina Kemrová, senior manažerka firemní komunikace T-Mobile, a dodává: "Nové tarify tak logicky navazují na naše komunitní tarify umožňující neomezenou komunikaci ve skupině až pěti uživatelů."

Grand - volání do vlastní a pevné sítě
Zájemci o tarif Grand získají za měsíční paušál 2000 korun s DPH neomezené volání v rámci sítě T-Mobile a také na pevné linky. V ceně je i kredit 1000 korun, který lze využít na ostatní standardní služby - SMS (1,50 Kč s DPH), MMS (4,90 Kč s DPH), hovory mimo vlastní síť (2,90 Kč s DPH). Pokud zákazník kredit v daném měsíci nevyužije, je automaticky převeden do dalšího, kde je přednostně čerpán.

Na výběr jsou smlouvy na 24 a 36 měsíců. Kdo zvolí variantu na tři roky, může si k tarifu taktéž vybrat mobilní telefon z aktuální nabídky za zvýhodněnou cenu.

Grand PLUS - hovory zcela bez omezení
Komu by byl tarif Grand málo, může sáhnout po paušálu Grand PLUS. Ten přináší skutečně neomezené volání do všech tuzemských sítí - mobilních i pevných. Měsíčně přijde tento tarif na 3990 korun včetně DPH a jeho uživatel si už nemusí dělat kontrolovat délku či četnost svých telefonátů, všechny jsou v ceně. Esemesky přijdou na 1,50 Kč s DPH, multimediální zprávy na 4,90 Kč s DPH.

Stejně jako v předchozím případě si mohou zájemci pořídit také mobil již od jedné koruny - stačí jen uzavřít smlouvu na dobru určitou (36 měsíců). Nové tarify si mohou aktivovat jak zájemci z řad domácností i podnikatelů.

Grand Grand PLUS
Měsíční paušál 2 000 Kč 3 990 Kč
Kredit k použití 1 000 Kč -
Volání do vlastní sítě zdarma zdarma
Volání do pevné sítě zdarma zdarma
Volání mimo vlastní síť 2,90 Kč/min zdarma
SMS 1,50 Kč 1,50 Kč
MMS 4,90 Kč 4,90 Kč

Poznámka: Ceny v Kč s DPH


 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, je s více než 6,2 miliony zákazníků jedničkou na českém trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě mobilních a pevných telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz