HVĚZDNÉ DÁRKY T-MOBILE POKRAČUJÍ V PROSINCI SE SAMSUNGEM

Vánoce se blíží s každým dnem a T-Mobile pokračuje ve své speciální nabídce, která zákazníkům přináší řadu výhod. V prosinci tak mohou zákazníci získat druhý telefon Samsung nebo jiné chytré zařízení k vybraným telefonům stejné značky za cenu jednoho telefonu. K prémiovému telefonu Samsung Galaxy S8 lze získat například kameru Gear 360; druhým telefonem v nabídce je Samsung Galaxy A5.

 Zákazníci, kteří si pořídí u operátora telefon Samsung Galaxy A5, a současně uzavřou či prodlouží smlouvu na libovolný hlasový tarif Mobil na 24 měsíců, získají nejen příspěvek na jeho nákup v rámci těchto tarifů (od 1 000 do 4 000 Kč podle konkrétního tarifu), ale také druhý telefon Samsung Galaxy J3 (2017), nebo chytrý náramek Gear Fit2 Pro dle vlastního výběru. U telefonu Samsung Galaxy S8 budou mít zase na výběr mezi druhým telefonem Samsung Galaxy A3 a kamerou Gear 360. Všechna zařízení bude možné pořídit také na splátky bez navýšení a v případě telefonů i pojistit.

Nabídka produktů Samsung startuje 1. prosince 2017.


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz