JARNÍ PÁRTY U KAKTUSU: 6 GB A NEOMEZENÁ DATA NA SOCIÁLNÍ SÍTĚ

  • Pro stávající uživatele balíček 6 GB a neomezená data na sociální sítě za 200 korun
  • Pro nové zákazníky SIM karta v limitované edici s datovým balíčkem včetně kreditu 100 Kč

Praha, 20. dubna 2021 – Bez pořádné porce mobilních dat to dnes už nejde. A proto Kaktus, virtuální operátor v síti T-Mobile, nabízí od 16. dubna svým zákazníkům jedinečný balíček na mobilní surfování. Neomezená data na vybrané sociální sítě a k tomu dalších 6 GB, to vše za 200 korun na 30 dnů. Noví zákazníci také nepřijdou zkrátka, stačí si objednat na Kaktus eShopu SIM kartu ze speciální edice. Ta obsahuje nejen uvedenou porci dat, ale i 100korunový kredit. Na aktivace balíčku i nákup SIM karty mají zákazníci čas až do konce května 2021.

„Když jsme tuto limitovanou nabídku představili loni v prosinci, zájem zákazníků nás opravdu potěšil. Každý druhý mobilní surfař si zvolil právě tento balíček – 6 GB a neomezená data na sociální sítě,“ říká David Milota, manažer zodpovědný za značku Kaktus, a dodává: „Navíc třetina z nich byli zákazníci, kteří internet v mobilu dosud vůbec nevyužívali.“

Balíček obsahuje 6 GB plus neomezená data na sociální sítě: Facebook, Facebook messenger, Instagram, Twitter, Snapchat a WhatsApp. To vše za 200 Kč na 30 dnů. Zapnout si jej mohou zákazníci až do 31. května 2021. Surfovat mohou za stejných podmínek i v následujících měsících, dokud si balíček sami nezruší, nebo nebudou mít dostatečný kredit. Nevyčerpané jednotky Kaktus převádí do dalších měsíců bez omezení.

Kdo není zákazníkem Kaktusu, nemusí smutnit. V eShopu čeká speciální edice SIM karty se stejnou porcí dat – 6 GB a neomezená data na vybrané sociální sítě. V ceně SIM karty (200 Kč) je nejen zapnutý balíček na první měsíc, ale i 100korunový kredit. Užívat si surfování na sociálních sítí bez omezení pak mohou zákazníci podle libosti, dokud si jarní balíček sami nevypnou. SIM kartu bude možné objednat v eShopu do 31. května 2021.

Více informací na www.mujkaktus.cz.


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz