MAGENTA TV přináší mužský tenis na Premier Sport 3 HD a nový program Love Nature 4K

Do nového roku vstupuje MAGENTA TV s několika programovými novinkami, díky kterým nabídne divákům ještě bohatší a poutavější obsah. Už od 18. ledna spouští kanál Premier Sport 3 HD a celkovou nabídku rozšíří od 1. února také sportovní přenosy na Arena Sport 2 a přírodovědný kanál Love Nature 4K. Zákazníci se tak mohou těšit na nezapomenutelné sportovní zážitky a fascinující dokumenty ve 4K rozlišení. 

 

Zcela nový Premier Sport 3 HD přináší to nejlepší z mužského tenisu – kompletní sezóny  turnajů ATP World Tour. Kanál vysílá nejen živé přenosy všech zápasů, ale nabízí i exkluzivní rozhovory, záběry ze zákulisí a analýzy od renomovaných tenisových expertů. Pro zákazníky MAGENTA TV bude dostupný od 15. ledna od tarifu M na pozici EPG 92. 

 

Sportovní nabídku od 1. února rozšiřuje i Arena Sport 2 zaměřený na motoristické pořady a evropské fotbalové soutěže, konkrétně nizozemskou, rakouskou, portugalskou nebo belgickou ligu. Kromě toho nabídne také předkola zápasů UEFA a další sportovní zápasy a pořady. Nový kanál bude dostupný od tarifu M na pozici EPG 104.

 

Celosvětově oblíbený přírodovědný kanál Love Nature 4K nabízí poutavé dokumenty o zvířatech a přírodě v nativním 4K rozlišení, díky čemuž si diváci vychutnají unikátní vizuální zážitky z pohodlí domova. Prémiový obsah Love Nature je dostupný v téměř 150 zemích po celém světě a od 1. února se na něj mohou těšit i zákazníci MAGENTA TV od tarifu S na EPG pozici 158. Pořady budou dostupné s českým dabingem. 


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz