NEJBOHATŠÍ VÁNOCE V T-MOBILE PRO ZÁKAZNÍKY S PŘEDPLACENOU KARTOU TWIST POKRAČUJÍ

Praha, 22. listopadu 2018

  • dobíjení s bonusem 20 %, respektive 25 % v aplikaci Můj T-Mobile
  • nová Twist karta se zvýhodněnou porcí 2 GB dat za 200 Kč
  • balíček Twist internet na rok s 6 GB dat za 499 Kč
  • inovativní řešení pro příležitostné „dataře“: až 100 MB dat denně za maximálně 10 Kč

 

Dobíjení s bonusem a speciální 2 GB karta

Pro majitele předplacených Twist karet připravil operátor po dobu vánoční kampaně hned několik dárků. Dva z nich představil již dříve, a to bonus za dobití a novou limitovanou edici Twist karet se zvýhodněnou porcí 2 GB dat.

 

Data na celý rok jako dárek pod stromeček

Vánoční nabídku T-Mobile rozšíří v prosinci o nový datový balíček, díky kterému si Twist zákazníci vyřeší data na celý rok. Balíček ocení například rodiče, kteří už nebudou muset každý měsíc řešit data pro své děti. Díky balíčku dostanou Twist zákazníci 500 MB dat na každých 30 dní, a to po celý rok. Až do konce ledna je navíc možné balíček s názvem Twist internet na rok pořídit s 50 % slevou za 499 Kč. Balíček si zákazníci mohou aktivovat od 1. prosince 2018 přes aplikaci Můj T-Mobile, prostřednictvím SMS kódu IROK A zaslaného na 4603, v Zákaznickém centru T-Mobile nebo na prodejnách operátora.

Mohou ho také darovat v podobě poukázky svým blízkým pod stromeček. Dárkové poukázky budou k dispozici v limitovaném množství na prodejnách operátora a v jeho e-shopu. „Data se stala každodenní součástí našich životů, jejich spotřeba u našich zákazníků narůstá a tento trend bude pokračovat,“ říká Juraj Bóna, ředitel B2C marketingu a řízení produktů T-Mobile, a dodává: „Dárek v podobě dat na celý rok je nejenom praktický, ale udělá radost ať už partnerovi, rodičům či dětem.“

 

Inovativní řešení pro příležitostné „dataře“

Pro zákazníky, kteří se chtějí k internetu připojit pouze čas od času, přichází operátor od 24. listopadu s inovativním řešením: platit budou pouze za data, která využijí, a to jen do maximální výše útraty 10 Kč na den. Za tuto částku mohou prosurfovat až 100 MB dat. 

Jak to bude fungovat

  • Data budou účtována podle spotřeby za cenu 1 Kč/MB.
  • Zákazník za ně však zaplatí maximálně 10 Kč na den.
  • Pak se účtování zastaví a zákazník může za cenu 10 Kč za den prosurfovat celkem až 100 MB na den.
  • Pokud data ten den nevyužije, nezaplatí za ně. 

Ke službě se stačí přihlásit pouze jednou, například přes aplikaci Můj T-Mobile nebo prostřednictvím SMS kódu IDEN100 A zaslaného na 4603, a datování může začít.

Novinkou je také změna v týdenní nabídce pro Twist zákazníky. Místo dosavadních 60 MB za 49 Kč nyní T-Mobile majitelům předplacenek nabízí nový balíček se 150 MB za 69 Kč týdně. Objednání je opět možné standardními způsoby. 

Přehled vánoční nabídky pro majitele předplacených karet udává následující tabulka:

Více o Twist vánoční nabídce naleznete po jejím spuštění na www.t-mobile.cz/twist-vanocea o datové nabídce pak na www.t-mobile.cz/balicky.


 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, je s téměř 6,3 milionu zákazníků jedničkou na českém trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě mobilních a pevných telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz