Pevný internet od T-Mobile: větší pokrytí a vyšší rychlost s novou technologií

Kromě technologie xDSL nyní i možnost připojení přes LTE
Tři varianty pevného internetu lišící se rychlostí stahování a odesílání
Maximální rychlost připojení nově až 100 Mbit/s

Operátor rozšiřuje pokrytí svého pevného internetu na minimálně 97 % domácností v ČR – ke stávajícímu připojení pomocí technologie xDSL totiž přidává i možnost připojení přes LTE. Díky vysokému pokrytí touto mobilní sítí nyní T-Mobile dokáže poskytovat rychlý pevný internet i v místech, kde to dříve nebylo možné (například kvůli pomalému, či chybějícímu xDSL), a navíc rychleji – nově s maximální rychlostí pro stahování 100 Mbit/s. Operátor nyní nabízí pevný internet ve třech variantách určených pro rezidentní zákazníky a živnostníky (viz tabulka).

T-Mobile zákazníkům, kteří projeví zájem o některou z variant, vždy vybere z obou možností připojení (xDSL/LTE) tu vhodnější z hlediska dostupnosti služby v jejich lokalitě. Pokud jsou dostupné obě technologie, padne volba na tu, která v daném místě poskytuje vyšší kvalitu připojení. Varianta Pevný internet 100 je dostupná pouze s technologií LTE.

Připojení pomocí LTE je vždy spojeno s pevnou instalací v místě a díky externí anténě dokáže zákazníkům zajistit velmi kvalitní a stabilní signál i na velkou vzdálenost. Při uzavření smlouvy na 24 měsíců (a současně jejím dodržení) stojí odborná instalace včetně nastavení služby pouze 1 Kč.

Pevný internet od T-Mobile (ať už na LTE, nebo xDSL) umožňuje samozřejmě také provozování T-Mobile TV. S libovolným tarifem pevného internetu získá klient na svůj TV tarif zvýhodnění 100 Kč měsíčně (kromě tarifu Pevný internet Základ).

Dostupnost pevného internetu v konkrétní lokalitě lze ověřit na www.t-mobile.cz/internet-na-doma.Schéma připojení pevného internetu přes LTE


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz