Pevný internet od T-Mobile: větší pokrytí a vyšší rychlost s novou technologií

Kromě technologie xDSL nyní i možnost připojení přes LTE
Tři varianty pevného internetu lišící se rychlostí stahování a odesílání
Maximální rychlost připojení nově až 100 Mbit/s

Operátor rozšiřuje pokrytí svého pevného internetu na minimálně 97 % domácností v ČR – ke stávajícímu připojení pomocí technologie xDSL totiž přidává i možnost připojení přes LTE. Díky vysokému pokrytí touto mobilní sítí nyní T-Mobile dokáže poskytovat rychlý pevný internet i v místech, kde to dříve nebylo možné (například kvůli pomalému, či chybějícímu xDSL), a navíc rychleji – nově s maximální rychlostí pro stahování 100 Mbit/s. Operátor nyní nabízí pevný internet ve třech variantách určených pro rezidentní zákazníky a živnostníky (viz tabulka).

T-Mobile zákazníkům, kteří projeví zájem o některou z variant, vždy vybere z obou možností připojení (xDSL/LTE) tu vhodnější z hlediska dostupnosti služby v jejich lokalitě. Pokud jsou dostupné obě technologie, padne volba na tu, která v daném místě poskytuje vyšší kvalitu připojení. Varianta Pevný internet 100 je dostupná pouze s technologií LTE.

Připojení pomocí LTE je vždy spojeno s pevnou instalací v místě a díky externí anténě dokáže zákazníkům zajistit velmi kvalitní a stabilní signál i na velkou vzdálenost. Při uzavření smlouvy na 24 měsíců (a současně jejím dodržení) stojí odborná instalace včetně nastavení služby pouze 1 Kč.

Pevný internet od T-Mobile (ať už na LTE, nebo xDSL) umožňuje samozřejmě také provozování T-Mobile TV. S libovolným tarifem pevného internetu získá klient na svůj TV tarif zvýhodnění 100 Kč měsíčně (kromě tarifu Pevný internet Základ).

Dostupnost pevného internetu v konkrétní lokalitě lze ověřit na www.t-mobile.cz/internet-na-doma.



Schéma připojení pevného internetu přes LTE


 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, má téměř 6,2 milionu mobilních zákazníků. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení či partnerská řešení nejen pro firmy, ale i instituce a individuální zákazníky. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře) a www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz