Právní a regulační útvar T-Mobile posiluje

Od 1. dubna 2017 posílily regulační a právní odbor T-Mobile Vladimíra Chlandová, jež bude zastávat pozici senior specialisty Public Affairs a Vanda Kellerová na postu senior právníka ochrany osobních údajů. Od 15. května pak bude členem magnetového týmu také Martin Orgoník, který nahradí odcházející Alici Selby na pozici senior manažera regulačních záležitostí.

Vladimíra Chlandová (senior specialistka Public Affairs) vystudovala práva na Univerzitě Karlově a má dlouholeté zkušenosti z telekomunikačního segmentu a médií. Svou kariéru zahájila v tištěných médiích (vydavatelství Ringier) a poté větší část své kariéry strávila v UPC ČR. V letech 2006 – 2016 byla předsedkyní představenstva České asociace elektronických komunikací (ČAEK), byla několik let členkou představenstva sdružení DIGIMONITOR a členkou panelu expertů u ČTÚ. Vladimíra je také školenou mediátorkou. Jejími koníčky jsou rodina, horská turistika a sportovní střelba. Dlouhodobě se angažuje ve sdruženích pomáhajících dětem s hemofilií.

Vanda Kellerová (senior právník ochrany osobních údajů)je také absolventkou pražské právnické fakulty. Do T-Mobile přichází ze společnosti Vodafone. K jejím předchozím působištím patřily například Eurotel, Ministerstvo spravedlnosti a AK Pejchal a spol. (dnes AK Nespala s.r.o.) Ve volném čase se Vanda věnuje především svému sedmiletému synovi a rekreačnímu běhu.

Martin Orgoník (senior manažer regulačních záležitostí) přichází z Office of Communications (OFCOM) v Londýně, v letech 2010 - 2016 pracoval pro skupinu Vodafone a předtím v Úřadu na ochranu hospodářské soutěže. Martin vystudoval ekonomii a práva na Masarykově univerzitě v Brně, titul JUDr. obhájil v roce 2011. Ve volném čase chodí po horách či podniká poznávací cesty na motorce. Je nadšeným amatérským sportovcem, v poslední době u něj vítězí veslování. Jeho aktuálním snem je utkat se s dalšími veslaři z Evropy na některé mezinárodni soutěži.


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz