T-MOBILE: 50MEGOVÝ PEVNÝ INTERNET ZA 299 KORUN MĚSÍČNĚ

  • Pevný xDSL internet se slevou až 40 % na šest měsíců
  • Akce platí až do konce května

Praha, 2. března 2020 – Počet zařízení připojených k internetu v domácnosti neustále roste. Stoupá ale nejen jejich počet, ale i čas strávený v online režimu. Pro jejich spolehlivé fungování je nezbytná určitá minimální rychlost a tím rostou i nároky na celý „domácí“ internet. Tarify s přenosovými rychlostmi 50 či 100 Mbit/s jsou dnes běžně dostupné a díky T-Mobile si je zákazníci mohou nyní vyzkoušet a přesvědčit se o jejich výhodách. Od dnešního dne totiž T-Mobile nabízí slevu 40 % na xDSL tarify Pevný internet M (rychlost až 50 Mbit/s) a vyšší na prvního půl roku. Akce platí na nově uzavřené smlouvy a tarifní změny až do konce května 2020.

 „Internet doma už dávno nemáme jen jako zdroj Wi-Fi sítě pro naše telefony. Přes internet sledujeme televizi, využíváme streamingové služby, hrajeme on-line hry. Kapacita a rychlost v jednotkách megabitů už dnešním potřebám nestačí,“ říká Zdeněk Spurný, manažer služeb pro domácnosti T-Mobile, a doplňuje: „Proto chceme dát zákazníkům možnost vyzkoušet si rychlejší připojení k internetu za speciální cenu.“

 Sleva 40 % je platná od tarifu Pevný internet M a výše na xDSL. Připojení s rychlostí až 50 Mbit/s tak nyní zákazníci (s rodným číslem) u T-Mobile pořídí za 299 Kč měsíčně během prvního půl roku. Až stomegabitová přípojka pak přijde na 359 Kč. „Kdo teprve plánuje zřízení xDSL internetu, může vyzkoušet náš Pevný internet S se slevou 25 % za 299 Kč měsíčně,“ upozorňuje Spurný. 

TarifPřenosová rychlostAkční cenaStandardní cenaSleva
Pevný internet S Až 20 Mbit/s 299 Kč 399 Kč 25 %
Pevný internet M Až 50 Mbit/s 299 Kč 499 Kč 40 %
Pevný internet L Až 100 Mbit/s 359 Kč 599 Kč 40 %
Pevný internet XL Až 250 Mbit/s 479 Kč 799 Kč 40 %

Pevný internet si zákazníci mohou samozřejmě zařadit do výhodného programu Magenta 1.

Akce platí až do konce května pro všechny zákazníky, kromě těch se Smlouvu významného zákazníka či Rámcovou smlouvu.


 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, je s téměř 6,2 milionu zákazníků jedničkou na českém trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě mobilních a pevných telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz