T-MOBILE POMÁHÁ FIRMÁM S TESTOVÁNÍM. CHYTROU APLIKACI COVIDTESTMAN NABÍZÍ VŠEM PODNIKATELŮM V ČESKÉ REPUBLICE ZDARMA.

  • Aplikace CovidTestMan usnadní firmám organizaci testování zaměstnanců
  • Díky T-Mobile je nyní zdarma pro všechny podnikatele v České republice
  • Pomocnou ruku firmám nabízí operátor ve spolupráci se společností Unicorn, která aplikaci vyvinula

Praha, 3. května 2021 - Chytrou aplikaci, která firmám zjednoduší veškerou agendu spojenou s testováním zaměstnanců, teď mají podnikatelé v České republice k dispozici zdarma. V nelehké době T-Mobile opět nabízí pomocnou ruku, tentokrát nejen svým zákazníkům, ale všem firmám a institucím.

„Společně s naším strategickým partnerem, společností Unicorn, jsme v T-Mobile našli další způsob, jak pomoci českým podnikatelům“, říká Luboš Lukasík, ředitel T-Mobile Czech Republic pro prodej korporátním zákazníkům a státní správě, a dodává: „Rozhodli jsme se zafinancovat bezplatné zpřístupnění aplikace pro testování zaměstnanců nejen našim zákazníkům, ale všem podnikatelům a institucím v České republice. Pomůžeme tak firmám ušetřit vedle peněz i vzácný čas a energii, kterou teď potřebují především na restart svých podnikatelských aktivit.“

Chytrá aplikace CovidTestMan, kterou Unicorn vyvinul, zajistí snadnou a efektivní organizaci a evidenci testování zaměstnanců na COVID-19. Zaznamená, kdo a kdy byl či dosud ještě nebyl testován na COVID-19, kdo již onemocnění prodělal, a také aktuální stav otestovaných zaměstnanců na pracovišti. CovidTestMan také usnadní přípravu všech statistik, ať již pro interní účely nebo pro vyřízení žádostí o příspěvek státu na testování.

Aplikace běží v cloudu a přistupovat do ní lze z jakéhokoli zařízení s připojením k internetu. Skládá se ze dvou produktů, Organizace a Testpoint. Zájemce si po přihlášení zřídí v aplikaci svou Organizaci a do ní naimportuje seznam zaměstnanců. Zde se poté přehledně schází všechny informace o provedeném testování. K Organizaci pak vytvoří a přiřadí Testpointy – místa, kde chce nechat testovat své pracovníky na onemocnění COVID-19. Společnost rozprostřená do vícero objektů může Testpoint zřídit například pro každou svou recepci. Zároveň ale může kancelářská budova na jednom Testpointu – recepci – prověřovat zaměstnance několika firem. Uživateli mohou být nejen zaměstnanci recepce, ale také přímo zdravotnický personál.

Všechny potřebné informace, včetně možnosti stažení aplikace CovidTestMan, jsou zájemcům k dispozici ZDE.

Společnost Unicorn, leader ve světě technologií, je strategickým partnerem společnosti T-Mobile také v oblasti společenské odpovědnosti a vzdělávání. Nejen firmám, ale i školám a pracovníkům v oblasti vzdělávání pomáhají oba partneři po celou dobu pandemické krize. Svoje společné aktivity směřují především do podpory distančního vzdělávání, jak z pohledu žáků, tak vyučujících.

 


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz