T-MOBILE POMÁHÁ: ŽIVNOSTNÍKŮM A MALÝM A STŘEDNÍM PODNIKŮM USNADNÍ START PODNIKÁNÍ PO KRIZOVÉM OBDOBÍ

  • Neomezené volání v síti T-Mobile zdarma po dobu 90 dní
  • Cloudové služby T-Mobile včetně zabezpečení zdarma na tři měsíce
  • Digitální kancelář zdarma na půl roku
  • Zvýhodněné pořízení HW a rychlejšího internetového připojení

Praha, 21. dubna 2020 - Od poloviny března dává T-Mobile všem svým tarifním zákazníkům jak z oblasti domácností, tak firem mobilní data zdarma. V reakci na vývoj situace v zemi v důsledku vládních opatření proti koronaviru teď přichází s další nabídkou podpory, tentokrát v podobě balíčku služeb pro živnostníky a malé či střední firmy, které dopady způsobené epidemií COVID-19 zasáhly nejtíživěji. Balíček zvýhodňuje mobilní hlasové služby, pořízení HW a zejména pak využívání fixních a ICT služeb.

„Chceme naše zákazníky v této těžké době podržet. Chceme jim usnadnit nejen návrat k běžné činnosti, ale především umožnit úspěšně zahájit fungování v digitálním prostředí,“ říká Juraj Bóna, výkonný ředitel společnosti T-Mobile Česká republika. Novou zkušenost s nástroji pro komunikací na dálku získala za pár týdnů řada podnikatelů například z oblasti vzdělávání, sportu, právních služeb nebo umění. „Věříme, že využívání moderních komunikačních a digitalizačních nástrojů přinese restart podnikání v zemi a významně sníží riziko dalších ekonomických ztrát,“ dodává Bóna.

Základem pro rychlou adaptaci na nový způsob práce je kvalitní připojení a ICT služby, které umožní bezpečně pracovat vzdáleně odkudkoli, obchodovat on-line a digitalizovat firemní agendu. T-Mobile proto nabízí nejvyšší dostupné připojení na konkrétní adrese za zvýhodněných podmínek (například rychlost 50 Mbit/s přijde na cenu 299 Kč, což je standardně cena připojení v rychlosti 20 Mbit/s). Nabídku lze aktivovat až do 30. června a platí půl roku od data aktivace. Půl roku zcela zdarma pak mohou zákazníci využívat nástroje pro digitální kancelář, Microsoft Teams a on-line verze základních aplikací O365 obsahující například 50GB e-mailovou schránku nebo 1TB cloudové úložiště.

T-Mobile zařadil do speciálního balíčku na tři měsíce zdarma také kompletní T-Cloud služby. Jejich prostřednictvím lze automaticky ukládat do cloudu jak firemní data, tak obsah mobilních zařízení, přitom všechny operace koncových stanic i mobilních zařízení jsou ošetřeny speciálním antivirovým řešením Kaspersky. Zákazníci mají k dispozici i speciální IT podporu po telefonu a zdarma dvouhodinovou konzultaci pro optimální nastavení uvedených ICT služeb.

Hlasové služby zdarma dostanou zákazníci, kteří nemají neomezené volání přímo v tarifu. Nabídku lze aktivovat od 1. května do 30. června a platit bude 90 dní. Podnikatelé také pořídí nová zařízení již od 1 koruny bez nutnosti smluvního závazku. Díky Magenta 1 Business dostanou každý měsíc od operátora navíc příspěvek na splátky zařízení nebo příslušenství ve výši 10 % z fakturované částky.

Zákazníky by mohla zaujmout také nabídka marketingového nástroje Prospector, jejž operátor nabízí ve spolupráci s partnerem BizMachine na tři měsíce od aktivace zdarma. Data dostupná v této databázi mohou firmě usnadnit cílení obchodních nabídek na potenciální zákazníky.

Podrobné informace a podmínky speciálního balíčku COVID-19 pro podnikatele jsou k dispozici na webu nebo prostřednictvím zákaznické linky na čísle 800 73 73 33.


 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, je s téměř 6,2 milionu zákazníků jedničkou na českém trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě mobilních a pevných telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz