T-MOBILE PŘIPRAVIL MOBILNÍ APLIKACI PRO FLORBALISTY

Aplikace nabídne zpravodajství i výsledkový servis z téměř 200 ligových soutěží
Aplikace je zdarma ke stažení pro platformy Android a iOS
T-Mobile je hlavním partnerem florbalu a partnerem reprezentace od roku 2016

Novou mobilní aplikaci, která nabídne nejen výsledkový servis, ale také zajímavé informace ze zákulisí či statistiky, si ode dneška mohou stáhnout všichni florbaloví hráči a fanoušci. Aplikaci připravil ve spolupráci s Českým florbalem jeho hlavní partner T-Mobile. Dostupná je zdarma na platformách Android a iOS.

Díky aplikaci, která nabízí rovněž personalizaci, mohou uživatelé sledovat své oblíbené týmy a hráče nejen v elitních úrovních, ale také ve všech téměř dvou stovkách ligových soutěží, které Český florbal organizuje. Mladí florbalisté tak mohou mít v hledáčku své vzory, fanoušci sledovat boje o titul, zatímco rodiče budou mít přehled o každém zápasu nebo i gólu svých ratolestí.

„Mám radost, že můžeme ve spolupráci s českým florbalem představit unikátní aplikaci, která bude sloužit nejen fanouškům, ale i samotným hráčům. Těší nás, že tak pomůžeme dalšímu rozvoji florbalu a věříme, že se aplikace stane využívaným nástrojem pro celou komunitu,“ prohlásil ředitel marketingové komunikace T-Mobile Jan Stanko. T-Mobile je hlavním partnerem českého florbalu a partnerem reprezentace od roku 2016.

„Již na začátku našeho partnerství byla úvaha společně vyvinout aplikaci pro všechny florbalové nadšence. Děkujeme T-Mobile za podporu, myslíme si, že již startovací fáze aplikace nabídne fanouškům velice slušný servis a navíc jsme připraveni aplikaci společně vylepšovat i nadále,“ uvedl Filip Šuman, prezident Českého florbalu.

T-Mobile připravuje mobilní aplikace jako součást svých sponzoringových aktivit pravidelně. Potřetí v řadě se mohou na speciální olympijskou aplikaci těšit všichni sportovní fanoušci při zimních Hrách v Koreji. Bude opět zdarma a nabídne zpravodajství, olympijská videa, ale také zcela exklusivní obsah a soutěže. Příznivcům fotbalu je určena zase oblíbená aplikace Česká Repre.


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz