T-MOBILE TV PRODLUŽUJE ZPĚTNÉ ZHLÉDNUTÍ NA 3 DNY

Delší zpětné zhlédnutí bude dostupné na všech nabízených kanálech
T-Mobile TV nabízí přes 186 kanálů, 47 nejsledovanějších v HD kvalitě
Televizi od T-Mobile využívá už přes 30 tisíc zákazníků

Více než 1 milion pořadů měsíčně si pustí zákazníci T-Mobile TV díky funkcionalitě zpětné zhlédnutí a od 16. října jejich počet ještě výrazně poroste. Služba totiž přichází s dalším vylepšením a zpětné zhlédnutí je u všech nabízených kanálů nově prodlouženo na 3 dny, tedy 72 hodin. Doposud bylo možné sledovat pořady vysílané v posledních 2 dnech.

„Zpětné zhlédnutí je nejvyužívanější a také nejoceňovanější funkcionalitou T-Mobile TV. Pravidelně jej využívají více než tři čtvrtiny našich zákazníků,“ vysvětluje Václav Zadina, produktový manažer T-Mobile TV. „Oblíbené je také sledování TV v počítači, v chytrém telefonu nebo tabletu. Populární je i nahrávání TV pořadů přes mobilní aplikaci.“

Zpětné zhlédnutí umožňuje přehrát si (bez nutnosti nahrávání) jakýkoli pořad, který byl vysílaný v minulých dnech. Také lze už odvysílané pořady nahrávat a ukládat na 30 dní. Žádný pořad tak uživateli neunikne a může jej sledovat, kdy zrovna chce.

„Vyšli jsme vstříc našim zákazníkům, kteří se chtějí například v pondělí večer podívat na pořad, který běžel přes víkend nebo v pátek. Je pro nás důležité, aby zpětné zhlédnutí dostupné pro všechny kanály a na stejnou dobu, protože naším cílem je jednoduchost a přehlednost. Chceme, aby uživatel nemusel přemýšlet, který kanál má nebo nemá zpětné zhlédnutí, popřípadě jak dlouhé,“ dodává Václav Zadina.

Kromě nejsledovanějších kanálů typu Nova, Prima či ČT1 zákazníci zpětné zhlédnutí nejvíce využívají u dětských kanálů (Nickelodeon, Disney, ČT:D a Minimax), seriálových (Prima Cool, Prima Comedy Central) a pořadů pro dospělé (Leo TV/Extasy, Dusk TV). T-Mobile TV je tedy opravdu televize pro každého člena rodiny, v níž si každý najde to své.


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz