T-Mobile rozšiřuje nabídku internetu pro domácnosti o bezdrátové připojení

Nový tarif pro domácnosti s LTE nebo 3G pokrytím
Možnost vytvoření domácí wi-fi sítě pro až 32 zařízení současně
Pro prohlížení webových stránek, e-maily a sociální sítě bez omezení rychlosti po překročení datového limitu

Praha, 1. prosince – T-Mobile přináší domácnostem nacházejícím se v pokrytí LTE nebo 3G možnost vytvoření wi-fi sítě s kapacitou připojení až 32 zařízení současně. Tarif s názvem „Pevný internet bez drátu“ se v nabídce operátora objeví 9. prosince a zákazníkům poskytne maximální rychlosti až 8 Mbit/s pro stahování a 2 Mbit/s pro odesílání. Cena je 399 Kč/měsíc a datový limit 30 GB, po jeho překročení se ale nijak nesnižuje rychlost pro prohlížení webových stránek, e-maily a sociální sítě.

„S tarifem Pevný internet bez drátu přinášíme plnohodnotný internet do domácností, které nemají telefonní přípojku, případně nejsou se svým stávajícím řešením domácího připojení spokojené,“ říká Dana Tomášková, ředitelka marketingu T-Mobile pro rezidentní segment.

Tarif funguje v kombinaci s modemem Huawei E5180 nebo Huawei B593S a lze ho využívat jen na jednom místě, není tedy určen k cestování. Za 399 Kč měsíčně (bez ohledu na typ smlouvy) získá zákazník maximální rychlosti 8 Mbit/s pro stahování a 2 Mbit/s pro odesílání. Při využívání dat v souvislosti s prohlížením webu, e-maily a sociálními sítěmi se tyto rychlosti nesníží ani v případě, že klient překročí svůj datový limit 30 GB. Tento limit lze nicméně v případě potřeby snadno navýšit o 10 GB za 200 Kč.

Modem Huawei E5180 je možné v prodejní síti T-Mobile zakoupit za 3 549 Kč (nebo 99 Kč jednorázově a následně 23 měsíčních splátek po 150 Kč), Huawei B593s pak za 6 199 Kč (nebo 449 Kč jednorázově a následně 23 měsíčních splátek po 250 Kč).


 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, má téměř 6,2 milionu mobilních zákazníků. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení či partnerská řešení nejen pro firmy, ale i instituce a individuální zákazníky. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře) a www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz