T-Mobile spustí 11. června EU Roaming bez příplatků

Zákazníci budou v EU využívat své mobilní služby stejně jako v ČR
Automaticky pro všechny zákazníky bez alternativní roamingové nabídky
EU Roaming bez příplatků je již od 2. dubna součástí nových tarifů

V neděli 11. června 2017 zavede T-Mobile pro své zákazníky z řad domácností a živnostníků EU Roaming bez příplatků. V jeho rámci bude možné využívat mobilní služby, tedy volání, SMS, MMS a data, v zemích EU za stejných podmínek jako v ČR. T-Mobile plně respektuje platnou legislativu a roaming bez příplatků se proto týká i datových balíčků, datových tarifů nebo dat dokoupených v průběhu zúčtovacího období. Firemním zákazníkům s Rámcovou smlouvou či Smlouvou významného zákazníka začne operátor roaming za cenu domácího volání zavádět od 12. června.

EU roaming bez příplatků již T-Mobile svým klientům nabídl jako první operátor v ČR v rámci svých tarifů nové generace Mobil, které uvedl 2. dubna 2017, a nových tarifů pro podnikatele spuštěných o den později.

Nové roamingové zvýhodnění se vztahuje i na předplacené karty, Twist zákazníci tedy budou moci v EU rovněž využívat své mobilní služby za stejných podmínek jako v tuzemsku. I nadále ale platí pravidlo, že v roamingu lze uplatňovat jen volné jednotky do všech sítí, volné jednotky do domácí sítě se tedy v roamingu neuplatní.

T-Mobile pro lepší informovanost svých zákazníků spustil také webové stránky o EU Roamingu obsahující mimo jiné časté dotazy. Stránka je k dispozici na adrese www.t-mobile.cz/roaming-EU pro rezidentní zákazníky, firemní klienti najdou informace na www.t-mobile.cz/EU-regulace.


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz