T-MOBILE TV PŘINÁŠÍ SVÝM ZÁKAZNÍKŮM LIGU MISTRŮ UEFA

  • T-Mobile zařazuje nové TV kanály a přináší zápasy Ligy mistrů UEFA
  • Celkem budou moci zákazníci sledovat pět špičkových fotbalových soutěží
  • Kanály DIGI Sport nahradí hned tři nové TV programy Premier Sport 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4

Praha, 4. srpna 2021 - T-Mobile významně rozšiřuje programovou nabídku T-Mobile TV a do svého sportovního portfolia zařazuje nejlepší fotbalovou soutěž světa UEFA Champions League. Díky nové nabídce budou moci zákazníci T-Mobile prostřednictvím televizních služeb sledovat v nejbližší sezóně 2021-2022 celkem pět špičkových fotbalových soutěží. Vedle nově zařazené Ligy mistrů pokračuje německá Bundesliga, italská Serie A, španělská La Liga i anglická Premier League.

T-Mobile zařazuje nové TV kanály

Fotbalové soutěže UEFA budou vysílány na třech nových kanálech Premier Sport 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4. T-Mobile zařadí všechny tyto TV kanály se začátkem soutěží.

Liga mistrů i nejvyšší evropské fotbalové soutěže

Zápasy Ligy mistrů UEFA si mohou zákazníci vychutnat už v předkole play-off, v úterý 17. srpna a ve středu 18. srpna 2021. Skupinová fáze začne v úterý 14. září 2021. Diváci se s novou programovou nabídkou mohou těšit také na zápasy svých oblíbených evropských velkoklubů. První utkání německé Bundesligy a španělské La Ligy startují již v pátek 13. 8. 2021 a italská Serie A je doplní o týden později. Fanoušci ostrovní Premier League si užijí zápolení anglických týmů už od pátku 13. srpna 2021.

DIGI Sport kanály končí

V souvislosti s uvedenými novinkami a zařazením nových TV kanálů dojde k ukončení vysílání stanic DIGI Sport. Zákazníci najdou své oblíbené pořady po 13. srpnu na nových TV kanálech Nova Sport 3 a Nova Sport 4 a nové fotbalové soutěže na Premier Sport 2. K obměně kanálů postupně dojde v jednotlivých televizních službách T-Mobile.

Vlastníkem TV licence na TV kanál Premier Sport 2 je společnost O2. Na produkci TV kanálu se bude podílet kompletní tým komentátorů a moderátorů stanice O2 TV Sport. TV kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 vzniknou pod taktovkou TV Nova a budou mít podobu prémiových fotbalových kanálů. Na výrobě TV programů a produkci se bude díky zkušenostem z minulých ročníků podílet i tým expertů z DIGI Slovakia. 


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz