T-Mobile zahájil prodej Apple Watch 7. Jako jediný operátor umožňuje jejich plné využití díky eSIM a službě Apple Watch Connection

Nové modely Apple Watch nabídnou o téměř 20 % větší plochu obrazovky než předchozí generace, přičemž samotný rámeček je menší o 40 %. Retina displej, který u nových modelů nabízí o 70 % vyšší jas, zůstává neustále zapnutý a uživatel tak nemusí zvedat zápěstí nebo aktivovat obrazovku, když chce zkontrolovat čas nebo notifikace. Hodinky se nabíjejí o 33 % rychleji než předchozí generace a nabídnou také pět nových barevných variant hliníkových modelů.

 

Sedmá generace vyniká především svou odolností vůči prasknutí, protože je nejpevnější ze všech dosud uvedených sérií. Odolnost vůči prachu splňuje normu IP6X a bezproblémové použití ve vodě či rekreační plavání umožňuje voděodolnost do hloubky 50 metrů.

 

T-Mobile umožňuje jako jediný operátor v ČR plné využití modelů Apple Watch Cellular i bez přítomnosti iPhonu. Díky službě Apple Watch Connection a zabudované elektronické eSIM v hodinkách mohou zákazníci volat ze svého telefonního čísla, aniž by museli být v blízkosti svého iPhonu. S nově aktivovanou službou tak lze z hodinek volat, zasílat a přijímat zprávy, používat hlasovou asistentku Siri, streamovat hudbu, využívat služby vyžadující mobilní připojení i řadu dalších funkcí. Více informací o cenách hodinek i služby je k dispozici na https://www.t-mobile.cz/applewatch


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz