T-Mobile pokračuje v tradici výběru silných hráčů v českém marketingovém prostředí – opět zvolil marketingového partnera ze skupiny WPP, odkud je i současná agentura Ogilvy. Ta se již podílí na onboardingu a od června předá veškerou agendu VML. Sama VML je aktivní na více než 50 trzích, kde sdružuje přes 26 000 profesionálů.
„Tendr tentokrát trval déle, než je u nás běžné i v souvislosti se změnami ve vedení a nutnosti aktualizovat marketingovou strategii. Přestože se ve výběrovém řízení sešla silná konkurence, VML nás přesvědčila svou hlubokou znalostí potřeb našich zákazníků, inovativními návrhy a kvalitou týmu pro zakázku,“ uvedl Petar Babić, obchodní ředitel pro rezidentní zákazníky společnosti T-Mobile Czech Republic.
„Jsme nesmírně hrdí, že si nás společnost T-Mobile vybrala jako svého strategického partnera v oblasti komunikace značky. Tento úspěch je svědectvím tvrdé práce, inovativního myšlení, sehraného týmu a hlubokého porozumění trhu,“ říká Iva Welker, CEO VML Czechia.
T-Mobile hodnotil výkony agentur komplexně od strategického přemýšlení nad značkou a kreativních kompetencí, přes klientský servis, vnímání komunikace v rámci 360° aktivace, týmového ducha a předpoklady pro fungující partnerství.