Fotbal v srdci

Zápas s Tureckem se blíží (10. 10. 2015), sobotní utkání  si zákazníci T-Mobile mohou užít se zlevněnými vstupenkami v rámci programu Našim pro radost (15 %). České fotbalisty na hřiště opět doprovodí děti, které vyhrály v kreativní soutěži na www.fotbalvsrdci.cz. Výherní obrázky uvidí reprezentace přímo v šatně na velké tabuli, fotodokumentaci je pak možné zhlédnout na Facebooku operátora. Na stadionu ve fan zóně budou magentové hlídky rozdávat fandící předměty. 

Atmosféru na Instagramu Fotbalvsrdci sleduje už tisícovka fanoušků, děj zákulisí zde vtipně glosuje Jakub Kohák. Své příspěvky s hashtagem #fotbalvsrdci si fandové mohou přečíst i na www.fotbalvsrdci.cz. Zde je také možnost nahrát vzkaz reprezentaci, vybrané vzkazy se pak objeví i přímo na LED panelech na hřišti u trávníku a další vybrané i v televizi ve studiu Fotbal v malém pruhu ve spodní části obrazovky. 

Dne 2. října byla ukončena soutěž Hlava Nehlava o zájezd do Amsterdamu a další fotbalové ceny. Tento týden budou výherci osloveni.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz