"NAŠIM ZA DOBITÍ" VYUŽÍVÁ MILION ZÁKAZNÍKŮ

Zájem o odměny za dobití trvale stoupá
Téměř tři miliony provolaných hodin zdarma
V průměru 149 minut zdarma na zákazníka 

Praha, 17. července 2013 – Zákazníci T-Mobile si oblíbili systém okamžitých odměn u předplacených karet Twist v programu Našim za dobití. Ten nyní aktivně využívá přes milion uživatelů. Z výběru čtyř možností (2,50 Kč do všech sítí, Volání zdarma, Internet v mobilu zdarma, 1+1 SMS zdarma) je nejvíce oblíbená výhoda volání za 2,50 Kč. Tu aktuálně využívá více než půl milionu klientů programu. 

„Aktivní zákazníci čerpající volitelné výhody volají výrazně více než zákazníci, kteří benefitní systém nepoužívají. U Volání zdarma do sítě T-Mobile od 19–7 hod. protelefonují uživatelé průměrně zdarma 149 minut měsíčně, celkem už takto zdarma provolali  téměř 3 miliony hodin,“ říká Dana Tomášková, ředitelka marketingu pro rezidentní segment v T-Mobile, a dodává: „Věříme, že těchto zajímavých odměn začnou brzy využívat i ostatní uživatelé hlasových Twist karet.“ 

ČTYŘI MOŽNOSTI
Twist zákazníci mohou vybírat podle libosti ze čtyř praktických výhod: 

  • 2,50 Kč do všech sítí – po celý den;
  • Volání zdarma – do sítě T-Mobile, každý den od 19–7 hod.;
  • Internet v mobilu zdarma – 25 MB internetu na týden;
  • 1+1  SMS zdarma – do všech sítí.  

Zvolená výhoda se aktivuje odesláním bezplatné SMS ve tvaru NASIM SAZ (případně VOL, INT či SMS – vždy podle vybrané služby) na číslo 4603. Platnost odměny je nastavena podle výše dobité částky – do 300 Kč si zájemci mohou benefit užívat jeden týden, při dobití nad 300 Kč pak rovné 4 týdny. Výhodu lze při dobití flexibilně měnit a platí pro staré
i nové hlasové Twist karty. 

Více informací na www.t-mobile.cz/havaj.


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz