T-Mobile rozšiřuje nabídku internetu pro domácnosti o bezdrátové připojení

Nový tarif pro domácnosti s LTE nebo 3G pokrytím
Možnost vytvoření domácí wi-fi sítě pro až 32 zařízení současně
Pro prohlížení webových stránek, e-maily a sociální sítě bez omezení rychlosti po překročení datového limitu

Praha, 1. prosince – T-Mobile přináší domácnostem nacházejícím se v pokrytí LTE nebo 3G možnost vytvoření wi-fi sítě s kapacitou připojení až 32 zařízení současně. Tarif s názvem „Pevný internet bez drátu“ se v nabídce operátora objeví 9. prosince a zákazníkům poskytne maximální rychlosti až 8 Mbit/s pro stahování a 2 Mbit/s pro odesílání. Cena je 399 Kč/měsíc a datový limit 30 GB, po jeho překročení se ale nijak nesnižuje rychlost pro prohlížení webových stránek, e-maily a sociální sítě.

„S tarifem Pevný internet bez drátu přinášíme plnohodnotný internet do domácností, které nemají telefonní přípojku, případně nejsou se svým stávajícím řešením domácího připojení spokojené,“ říká Dana Tomášková, ředitelka marketingu T-Mobile pro rezidentní segment.

Tarif funguje v kombinaci s modemem Huawei E5180 nebo Huawei B593S a lze ho využívat jen na jednom místě, není tedy určen k cestování. Za 399 Kč měsíčně (bez ohledu na typ smlouvy) získá zákazník maximální rychlosti 8 Mbit/s pro stahování a 2 Mbit/s pro odesílání. Při využívání dat v souvislosti s prohlížením webu, e-maily a sociálními sítěmi se tyto rychlosti nesníží ani v případě, že klient překročí svůj datový limit 30 GB. Tento limit lze nicméně v případě potřeby snadno navýšit o 10 GB za 200 Kč.

Modem Huawei E5180 je možné v prodejní síti T-Mobile zakoupit za 3 549 Kč (nebo 99 Kč jednorázově a následně 23 měsíčních splátek po 150 Kč), Huawei B593s pak za 6 199 Kč (nebo 449 Kč jednorázově a následně 23 měsíčních splátek po 250 Kč).


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz