UŽIJTE SI VALENTÝNSKÝ VEČER V CHYTRÉM SPODNÍM PRÁDLE OD T-MOBILE

  • Love Magenta Connected Underwear jako originální valentýnské překvapení
  • Pár chytrého spodního prádla pro partnerské dvojice za 25 EUR
  • Od 6. února k dostání v e-shopu Love Magenta

Praha, 4. února - T-Mobile přichystal nejen pro své zamilované zákazníky originální dárek k Valentýnu, který přivede partnerovu pozornost k důležitějším věcem, než je displej mobilního telefonu. Sada chytrého spodního prádla obsahuje speciální čipy, které umlčí telefon partnera uvedením do „láskyplného“ (tedy off-line) módu. Sady chytrého spodního prádla se začnou prodávat od 6. února na webových stránkách www.lovemagenta.com. Prodejem chytrého spodního prádla připomíná T-Mobile lidem, aby pro zálibu v digitálních technologiích nezapomínali na potřebu intimní blízkosti ve vztazích. Od 6. února podpoří T-Mobile nabídku chytrého spodního prádla kampaní na sociálních sítích pod sloganem "Stačí vydat ten správný signál". 

Set dvou kusů chytrého spodního prádla magentové barvy mohou partnerské dvojice objednávat v libovolné kombinaci. Prádlo má v kapsičce zadního dílu místo pro čip „lásky“, který po propojení s aplikací v telefonech partnerů pomůže obohatit partnerské vztahy. Čip v prádle lákajícího partnera jednoduše namíří pozornost svého protějšku vůči od telefonu či tabletu směrem k milostným aktivitám. Telefon vábeného partnera spárovaný s čipem najednou začíná vyhrávat romantickou hudbu a přepíná se do off-line módu. Nastavení Love Mode, které blokuje veškeré příchozí hovory a zprávy, musí příjemce návrhu v telefonu potvrdit.

T-Mobile nabídkou chytrého spodního prádla reaguje na skutečnost, kterou pociťuje stále více uživatelů. Digitální technologie ovlivňují životy lidí víc, než si mnohdy přejí. Například reprezentativní výzkum mezi dospělou českou populací (18–65 let), který pro T-Mobile zpracovala společnost Ipsos, ukázal, že celých 85 % lidí považuje za správné občas si od technologií odpočinout. Jednou týdně si však digitální detox dopřeje pouze 28 % dotázaných. „Chceme, aby mladé páry s naší pomocí dokázaly lépe bojovat s odcizením způsobeným digitálními technologiemi. To prádlo je úmyslně poněkud absurdní produkt, protože humor je často nejlepší způsob, jak získat něčí pozornost a začít s ním komunikovat,“ upozorňuje mluvčí Deutsche Telekom Wolfgang Kampbartold.

Balení chytrého spodního prádla / Connected Underwear vyjde na 25 euro a obsahuje textilní tašku Love Magenta se stahovací šňůrkou, jeden pár spodního prádla (na výběr pánské boxerky a dámské kalhotky) a dva Love čipy o velikosti 40 mm x 24 mm x 3 mm.

Více informací o produktu najdete na https://www.lovemagenta.com/connected-underwear. Prodej limitovaného množství chytrého spodního prádla začíná 6. února.


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz