VÁNOCE OD KAKTUSU: DVAKRÁT VÍCE DAT A DVĚ SIMKY ZA CENU JEDNÉ

Kaktus myslí na své zákazníky i o Vánocích a připravil si nabídku, která prostě bodne. Stávající „Kaktusáci“ se mohou těšit na dvojnásobnou porci při dokupu datového balíčku, noví zákaznici získají zase dvě SIMky za cenu jedné. Služby Kaktusu aktuálně využívá 80 000 zákazníků.

Noví zákazníci obdrží při nákupu SIM karty prostřednictvím eshopu hned dvě SIMky za cenu jedné, tzn. za 100 Kč. Na každé SIM pak budou mít k dispozici kredit ve výši 100 Kč, 500 MB dat a dalších 250 MB na sociální sítě jako dárek. Nabídka platí do 31. 12. 2017.

Kaktus má vánoční odměnu i pro své stávající zákazníky. Každý „Kaktusák“, který má aktivní jakýkoliv datový samoobnovující balíček, získá při dokupu extra datového balíčku dvojitou dávku dat. Namísto standardní nabídky 500 MB za 100 Kč tak zákazníci získají rovnou 1 000 MB.  Nákup je nutné uskutečnit prostřednictvím Turbo Buttonu v aplikaci. Nabídka je platná od 1. 12. do 31. 12. 2017 a je možné ji čerpat opakovaně.

„Pro extra data platí, že je při nevyčerpání převádíme. Kaktusáci se tak mohou v případě rovnou předzásobit a to navíc i ve chvíli, kdy stále využívají data ze samoobnovujícího balíčku. Noví zákazníci se zase mohou o SIMku podělit s tím, s kým chtějí být nebo jsou nejvíc v kontaktu,“ vysvětluje David Milota, segmentový manažer předplacených služeb.


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz