Červenec u T-Mobile: Výhodný T Phone a dotace na Samsung portfolio

První prázdninový měsíc nabídne T-Mobile korunovku v podobě superrychlého 5G telefonu T Phone. Nabídku doplní tarifní dotace na Samsung portoflio včetně slevy na Galaxy Watch a zvýhodněné zůstávají také všechny modely Apple iPhone a Apple Watch.

Superrychlý 5G telefon T Phone s tarifem Neomezeně XL s výhodou si zákazníci v červenci zakoupí za pouhou 1 Kč na všech prodejních kanálech. Cenové zvýhodnění se dotkne také modelu T Phone Pro, který bude dostupný již za 999 Kč s tarifem Neomezeně 3XL s výhodou. V červenci dostanou zákazníci ke každé objednávce telefonu T Phone dárek v podobě pouzdra a sklíčka zdarma.

Tato akce platí do vyprodání zásob a pouze při doručení kurýrem a přes Balíkovnu.

Milovníci značky Samsung ocení tarifní dotace na celé portfolio a extra dotace, díky kterým bude model Samsung Galaxy A34 5G 128 GB dostupný již za 4 499 Kč a Samsung Galaxy A54 5G 128 GB za 5 999 Kč.

Při nákupu na e-shopu nebo aplikaci čeká zákazníky T Phone za 1 Kč se studentskými tarify Student Neomezeně a Student Neomezeně XL a za výhodnou cenu mohou zakoupit také vybrané modely Samsung Galaxy Watch 5, dostupné již od 2 999 Kč. 

Až do konce roku 2023 nebo do vyčerpání zásob platí speciální HW nabídka televizorů a notebooků s tarifní dotací, kde lze uplatnit tarifní dotace až 5 000 Kč podle výše tarifu. I nadále mohou zákazníci uplatnit tarifní dotace na všechny modely Apple iPhone a Apple Watch

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz