DOČASNÁ ÚPRAVA OTEVÍRACÍ DOBY PRODEJEN

I v současné nelehké situaci je T-Mobile k dispozici svým zákazníkům, zároveň však musí myslet na zachování zdraví jak jejich, tak svých zaměstnanců. Operátor proto prosí o omezení návštěv prodejen na nezbytně nutné případy a zároveň dočasně upravuje otevírací dobu. Od neděle 15. 3. budou prodejny otevřeny od 10 do 14 hodin. Většinu přání, požadavků a dotazů lze snadno vyřídit pomocí aplikace Můj T-Mobile, web t-mobile.cz, na sociálních sítích nebo infolince. Děkujeme za pochopení.

 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, je s více než 6,2 miliony zákazníků jedničkou na českém trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě mobilních a pevných telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz