DOČASNÁ ÚPRAVA OTEVÍRACÍ DOBY PRODEJEN

I v současné nelehké situaci je T-Mobile k dispozici svým zákazníkům, zároveň však musí myslet na zachování zdraví jak jejich, tak svých zaměstnanců. Operátor proto prosí o omezení návštěv prodejen na nezbytně nutné případy a zároveň dočasně upravuje otevírací dobu. Od neděle 15. 3. budou prodejny otevřeny od 10 do 14 hodin. Většinu přání, požadavků a dotazů lze snadno vyřídit pomocí aplikace Můj T-Mobile, web t-mobile.cz, na sociálních sítích nebo infolince. Děkujeme za pochopení.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz