Jarní novinky u T-Mobile: Dotace na Samsung a zvýhodněný T-Phone

První jarní měsíc přinese zákazníkům T-Mobile slevu na kompletní portfolio značky Samsung. Nadále pokračuje zvýhodněná nabídka modelů T Phone a T Phone Pro a až do vyprodání zásob mohou zákazníci k tarifní dotaci zvolit místo telefonu notebook či televizor.

V březnu čeká na fanoušky značky Samsung hned několik výhodných nabídek. Oblíbenou „korunovku“ reprezentuje Samsung Galaxy A13 32GB, dostupný v e-shopu s tarifem 10GB Plus s výhodou jen za 1 Kč. Nabušenou novinku v podobě modelu Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB pak koupí zákazníci v obchodě či přes digi kanály jen za 19 999 Kč. Při nákupu přes e-shop či aplikaci na zákazníky čeká také Samsung A53 5G 128GB, který je s tarifem Neomezeně XL s výhodou a tarifní dotací dostupný jen za 5 999 Kč.

Zákazníci, kteří hledají dostupný a rychlý 5G telefon, mohou i v březnu sáhnout po zvýhodněných modelech T Phone a T Phone Pro, které při nákupu přes digitální kanály zakoupí jen za 1 Kč/499 Kč.

Až do vyprodání zásob lze využít speciální nabídku televizorů Philips a notebooků Acer, na které platí tarifní dotace až 5 000 Kč podle výše tarifu.

Nadále pak platí také nabídka tarifní dotace až 5 000 Kč na kompletní portfolio Apple iPhone a Apple Watch.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz