SATELITNÍ TELEVIZE OD T-MOBILE S 50% SLEVOU NA 3 MĚSÍCE

Na říjen přichystal T-Mobile zvýhodněnou nabídku své satelitní televize. Každý, kdo na webu uzavře smlouvu na tarify S nebo M, získá na prvních 90 dnů slevu 50 % z pravidelného měsíčního paušálu.

Nabídka platí od 1. do 31 října 2020 a je určena pro nové zákazníky, kteří si sjednají smlouvu na 24 měsíců na internetových stránkách. Například tarif M zahrnuje 91 programů, z toho 42 v HD kvalitě, mezi nimiž nechybí sportovní kanály DIGI SPORT 1 HD, DIGI SPORT 2 HD , Premier Sport HD nebo exkluzivně u T-Mobile dostupný program zaměřený na dokumenty BBC Earth.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz