Sea Hero má za pět dnů přes 500 tisíc stažení

Sea Hero si za pět dní od spuštění celosvětově stáhlo přes 500 tisíc uživatelů. Hra se umístila mezi 20 nejstahovanějšími aplikacemi v Google Play a Apple Store na 40 trzích, na většině z nich byla zároveň nejstahovanější bezplatnou hrou. Partnerství s populárním youtuberem známým jako PewDiePie přineslo 3,2 milionu zhlédnutí za 24 hodin.

Uživatelé dosud strávili hraním Sea Hero celkem 58 měsíců, a poskytli tak vědcům data odpovídající 725 letům klasického výzkumu. 

Více informací o hře Sea Hero se dočtete v tiskové zprávě.  

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz